Dino Top Festival 2018

Dino Top Festival 2018

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Dino Top Festival. To druga edycja tego wydarzenia. W tym roku potrwa trzy dni, które wypełnione będą koncertami, pokazami artystycznymi, a dla kibiców czeka atrakcja - transmisja meczu Polska-Kolumbia na telebimach. Szczegóły na plakatach. Zapraszamy!!!!

Pierwszy dzień Dino Top Festival za nami

Pierwszy dzień Dino Top Festival za nami

Młodzi wykonawcy śpiewali piosenki Zbigniewa Wodeckiego, fantastyczny koncert dał zespół Gang Olsena, patriotyczne nuty zabrzmiały w wykonaniu Beaty Lerach. A wszystko na sędziszowskim Rynku. Tak wyglądał pierwszy dzień Dino Top Festival.

Gratulacje dla Łukasza Różańskiego

Gratulacje dla Łukasza Różańskiego

21 czerwca br. burmistrz Bogusław Kmieć gościł w ratuszu Łukasza Różańskiego, boksera pochodzącego z Czarnej Sędziszowskiej. Włodarz gminy pogratulował kolejnej wygranej walki, ósmej zakończonej przed czasem, i życzył kolejnych sukcesów, również na międzynarodowych ringach.

Konferencja prasowa przed Dino Top Festival 2018

Konferencja prasowa przed Dino Top Festival 2018

20 czerwca, dwa dni przed drugą edycją Dino Top Festival odbyła się konferencja prasowa, w której wzięli udział Józef Matusz, dyrektor TVP Rzeszów, Przemysław Tejkowski, prezes Polskiego Radia Rzeszów oraz Bogusław Kmieć, burmistrz Sędziszowa Małopolskiego. Wspólnie przedstawili program zbliżającego się wydarzenia i zaprosili już w najbliższy piątek, 22 czerwca br., na festiwal, który już po raz drugi odbędzie się w Sędziszowie Młp.

Dni Sędziszowa pełne atrakcji

Dni Sędziszowa pełne atrakcji

Zapraszamy do zapoznania się z programem tegorocznych Dni Sędziszowa.

Wykład dla pacjentów onkologicznych

Wykład dla pacjentów onkologicznych

Stowarzyszenie „Dobro Powraca” organizuje cykl spotkań-wykładów „Rak to znak, że czas na zmiany”, prowadzonych na terenie całego Podkarpacia. Już 20 czerwca zapraszamy na godz. 18:00 do Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim, a 28 czerwca otwiera swoją działalność Centrum Pomocy i Wsparcia Pacjentów Onkologicznych, ich rodzin i środowiska pacjenta. Na pierwsze konsultacje (indywidualne i dla całych rodzin) zapraszamy w godz. 14:00-18:00. Konsultacje odbywają się w budynku Domu Strażaka w Sędziszowie Młp. przy ul. 3-go Maja 25, na parterze, w pokoju nr 1.

LI Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

LI Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

20 czerwca 2018 r. (tj. środa) o godz. 13.00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się LI Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim.

Nabór LGD

Nabór LGD

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo 5 Gmin informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Przelewamy krew dla Niepodległej

Przelewamy krew dla Niepodległej

W sobotę 16 czerwca br. Urząd Miejski w Sędziszowie Małopolskim i Jednostka Strzelecka 2051 organizuje akcję krwiodawstwa "PRZELEWAMY KREW DLA NIEPODLEGŁEJ". Rejestracja osób chętnych do oddania krwi rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 13:00. Akcja odbędzie się przed sędziszowskim ratuszem.

Zaproszenie na badania mammograficzne

Zaproszenie na badania mammograficzne

W dniu 14 czerwca 2018r. /czwartek/ w SĘDZISZOWIE MAŁOPOLSKIM na parkingu przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury, ul. 3-go Maja 36, firma Medica będzie wykonywać bezpłatne badania mammograficzne. Bezpłatne badanie mammograficzne adresowane są do kobiet między 50 a 69 rokiem życia, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii. Telefoniczna rejestracja pod nr 42 254 64 10 lub 517 54 40 04.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności