Punkt doradczy dla rolników

Punkt doradczy dla rolników

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego informuje, że 19 marca 2018 r. zostanie uruchomiony Punkt Informacyjno-Doradczy dla rolników z naszej gminy, w którym udzielana będzie bezpłatna pomoc w zakresie wypełniania wniosków o płatności obszarowe do gruntów rolnych. Biuro to ma swoją siedzibę w sali konferencyjnej - pokój nr 10, na II piętrze w Domu Strażaka w Sędziszowie Młp., wejście do ul. Polnej i czynne będzie w dni robocze w godz. 7.30-15.30 do 15 maja 2018 r.

Konkurs plastyczny dla dzieci

Konkurs plastyczny dla dzieci

W ramach działań popularyzujących wiedzę na temat zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci, który przebiega pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Współorganizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.

Czas na staż - druga edycja

Czas na staż - druga edycja

ZETO RZESZÓW Sp. z o.o. ogłasza nabór kandydatów do projektu "Czas na staż - druga edycja".

Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim zapraszają na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 23 marca br. w Domu Kultury.

XLVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XLVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

19 marca 2018 r. (tj. poniedziałek) o godz. 15.00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Młp. odbędzie się XLVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim.

Świętowali Dzień Kobiet

Świętowali Dzień Kobiet

8 marca 2018 r. na zaproszenie burmistrza Bogusława Kmiecia w sędziszowskim Domu Kultury spotkały się panie z kół gospodyń wiejskich, radne miejskie oraz panie, które zasiadają w Radzie Seniorów. Życzenia i kwiaty na ręce składali włodarze gminy i poseł Kazimierz Moskal.

Już w sobotę VIII Ogólnopolski Turniej Szachowy

Już w sobotę VIII Ogólnopolski Turniej Szachowy

17 marca br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. ks. Maciąga w Sędziszowie Młp. odbędzie się VIII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego, nad którą patronat honorowy objął Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Nabór do projektu

Nabór do projektu "Podkarpacki e-Senior"

Gmina Sędziszów Małopolski informuje o możliwości wzięcia udziału w projekcie "Podkarpacki E-Senior". Zainteresowanych seniorów, osoby powyżej 65 roku życia, prosimy o zgłaszanie telefoniczne chęci udziału w projekcie pod nr tel. 17/ 745 36 36 w terminie do 16 marca br. do godz.12:00.

Profilaktyka próchnicy - konkurs ofert

Profilaktyka próchnicy - konkurs ofert

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego OGŁASZA KONKURS OFERT na wybór realizatora „Programu polityki zdrowotnej profilaktyki próchnicy zębów u dzieci w wieku 12 i 13 lat, zamieszkałych na terenie Gminy Sędziszów Małopolski” zwanego dalej Programem w roku 2018.

Biegli Tropem Wilczym

Biegli Tropem Wilczym

4 marca br. po raz drugi w nasze miasto uczestniczyło w ogólnopolskim wydarzeniu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Ponad 170 biegaczy: dzieci, młodzież, starsi, żołnierze, strażacy, policjanci, sportowcy, przebiegło 1963 metry, by uczcić w ten sposób pamięć bohaterów. W całej Polsce w 320 miastach w biegu wzięło udział ponad 70 tys. biegaczy. Przed biegiem w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego odprawiona została Msza Święta, podczas której Orlęta złożyły przysięgę. Po Eucharystii uczestnicy uroczystości złożyli wieńce Memoriałem Sybiraków Armii Krajowej Podobwodu Sędziszów.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności