13 sierpnia V Rajd Rowerowy

13 sierpnia V Rajd Rowerowy

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim zapraszają na „V Rodzinny Rajd Rowerowy Szlakami Gminy Sędziszów Małopolski”.

Wystawa

Wystawa "Dawny Sędziszów Małopolski"

Jak zmieniał się sędziszowski Ratusz na przestrzeni lat? Jak wyglądał Rynek albo dawny dworzec kolejowy...To wszystko można zobaczyć na wystawie "Dawny Sędziszów Małopolski" w podziemiach Ratusza. Wystawa będzie czynna codziennie w godzinach 7.00-19.00, a w soboty w godz.7.00-15.00, natomiast w niedziele w godz. 9.00-17.00.

Spotkanie z lekarzami specjalistami

Spotkanie z lekarzami specjalistami

Centrum Medyczne Medyk w Rzeszowie wraz z Burmistrzem Miasta Sędziszowa Młp. zapraszają pacjentów z poradni kardiologicznej, diabetologicznej, nefrologicznej oraz wszystkich, którzy mają trudności z wyrównaniem cukrzycy na szkolenie dotyczące wspólnych chorób serca, nerek i cukrzycy oraz jej najczęstszych powikłań. Spotkanie odbędzie się 29.07.2017 r. (sobota) o godzinach 9:00 - 12:00 w Domu Kultury w Sędziszowie Młp. przy ul. 3-go Maja 36 (sala lustrzana).

W piątek zaprasza Kino Plenerowe

W piątek zaprasza Kino Plenerowe

W najbliższy piątek w Kinie Plenerowym tym razem francusko-belgijski komediodramat w reżyserii Erica Lartigau, który we Francji przyciągnął do kin blisko siedem milionów widzów. Zapraszamy o godz. 21.15 na stadion sędziszowskiej Lechii.

Polonusi w Sędziszowie

Polonusi w Sędziszowie

W ramach XVII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych, który odbywa się w Rzeszowie, w naszym mieście gości Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca „POLANIE ZNAD DNIEPRU” z Kijowa na Ukrainie. We wtorek, 18 lipca, zespół w 22-osobowym składzie odwiedził sędziszowski Ratusz, gdzie przywitali ich burmistrz Bogusław Kmieć oraz zastępca burmistrza Wiesław Wojdon.

Spotkanie z pracownikami ZUS

Spotkanie z pracownikami ZUS

18 lipca br, wtorek, w godz. 13-16.30 w siedzibie Oddziału Terenowego Regionu Rzeszowskiego NSZZ "Solidarność" odbędzie się spotkanie z pracownikami ZUS. Będzie można uzyskać informacje oraz wyjaśnienia o nowych zasadach i przepisach, dotyczących przyszłych emerytów i rencistów, które wynikają ze zmienionej ustawy o przywróceniu wieku emerytalnego 60-65 lat.

Badania mammograficzne 24 lipca

Badania mammograficzne 24 lipca

W poniedziałek, 24 lipca br., na parkingu na ratuszem, panie w wieku 50-69 lat będą mogły zrobić bezpłatne badania mammograficzne.

Wyniki I rundy Turnieju Piłki Nożnej i pary pólfinałowe

Wyniki I rundy Turnieju Piłki Nożnej i pary pólfinałowe

W tegorocznej edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza w meczach półfinałowych, w niedzielę 23 lipca br. zmierzą się Korona Góra Ropczycka z Plonem Klęczany o godz. 15.00 oraz Lechia Sędziszów Młp. z Progresem Kawęczyn o godz. 17.30, gospodarze tych pojedynków zostali ustaleni w drodze losowania.

Ogłoszenie o konkursie - profilaktyka grypy

Ogłoszenie o konkursie - profilaktyka grypy

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego ogłasza konkurs ofert na wyłonienie realizatora programu profilaktycznych szczepień przeciwko grypie wśród osób w wieku 65+.

Darmowe lakowanie zębów dla 12- i 13-latków

Darmowe lakowanie zębów dla 12- i 13-latków

W trosce o zdrowie naszych dzieci został opracowany gminny program pn. „Profilaktyka próchnicy zębów u dzieci w wieku 12 i 13 lat zamieszkałych na terenie Gminy Sędziszów Małopolski” realizowany jest przez gabinet stomatologiczny wybrany w drodze konkursu.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności