XIII Bieg Sędzisza

XIII Bieg Sędzisza

W czwartek 22 czerwca 2017 r. w ramach Dni Sędziszowa na Stadionie Lechii Sędziszów Młp. odbędzie się XIII Bieg Sędzisza.

Nagrody za sportowe sukcesy

Nagrody za sportowe sukcesy

Nagrody pieniężne dla sportowców Dariusza Janusia i Pawła Pieprzaka, oraz trenera Mateusza Błachowicza wręczył 25 maja br. burmistrz Bogusław Kmieć. To kolejne wyróżnienia dla sportowców, którzy osiągają sukcesy na arenie krajowej i światowej.

Spotkanie z wędkarzami

Spotkanie z wędkarzami

Doroczne spotkanie burmistrza Bogusława Kmiecia z wędkarzami było okazją do podziękowań za pracę społeczną na rzecz ochrony środowiska wodnego i popularyzacji wędkarstwa, a także rozmów na temat przyszłości gminnych zbiorników wodnych. Gośćmi burmistrza byli wędkarze zrzeszeni w Kole nr 26 Miejsko-Gminnym, Kole nr 27 Amur oraz Stowarzyszeniu "Wspólnota" Skrzynczyna. Wszyscy otrzymali koszulki z hasłem i logiem promocyjnym Sędziszowa Małopolskiego.

Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

Urząd Miejski w Sędziszowie Młp. przypomina przedsiębiorcom posiadającym zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych że w dniu 31 maja 2017 r., upływa termin dokonywania wpłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Biskup z wizytą w Ratuszu

Biskup z wizytą w Ratuszu

22 maja br., przy okazji wizytacji bis ks. bp Edward Białogłowski odwiedził sędziszowski Ratusz, gdzie spotkał się z władzami samorządowymi oraz pracownikami Urzędu Miejskiego. Na pamiątkę wizyty burmistrz Bogusław Kmieć wręczył mu panoramę naszego miasta, książkę "Dzieje Sędziszowa Małopolskiego" oraz koszulkę na pielgrzymkowy szlak.

Badania mammograficzne

Badania mammograficzne

25 maja 2017r. /czwartek/ w Sędziszowie Małopolskim na parkingu obok ratusza, firma Medica z Łodzi będzie wykonywać bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Scena należała do maluchów

Scena należała do maluchów

18 i 19 maja br. na scenie sędziszowskiego Domu Kultury zaprezentowało się blisko 400 przedszkolaków. Maluchy prezentowały się w ramach III Gminnego Przeglądu Twórczości Artystycznej Przedszkoli "Scena dla Malucha".

Obwieszczenie

Obwieszczenie

Informacja ws. "Przebudowy i rozbudowy budynku przetwórstwa mięsnego z modernizacją instalacji do przetwórstwa produktów zwierzęcych w Gospodarstwie Rolnym w Górze Ropczyckiej Spółka z o.o."

I Międzynarodowy Puchar Karpat w Boksie w Sędziszowie

I Międzynarodowy Puchar Karpat w Boksie w Sędziszowie

13 maja br. w hali przy sędziszowskim Liceum Ogólnokształcącym odbył się I Międzynarodowy Puchar Karpat w Boksie. Na ringu stanęło ponad 70 zawodników z Polski i Słowacji, kobiety i mężczyźni, we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych. W sumie w sobotnie popołudnie stoczono 30 walk.

Córka Władysława Węglowskiego na święcie patrona SP 2

Córka Władysława Węglowskiego na święcie patrona SP 2

10 maja br. Sędziszów Małopolski odwiedziła Krystyna Węglowska-Kalinka, córka Władysława Węglowskiego, patrona Szkoły Podstawowej nr 2. Okazją do wizyty było święto patrona. Przyjechała wspólnie z synem i wnuczkami. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy św., po której uczniowie zaprezentowali program słowno-muzyczny w kościele Narodzenia NMP w Sędziszowie Małopolskim. Pani Krystyna odwiedziła również ratusz, gdzie spotkała się z zastępcą burmistrza Wiesławem Wojdonem.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności