ANKIETA ZADOWOLENIA KLIENTA URZĘDU '2017

ANKIETA ZADOWOLENIA KLIENTA URZĘDU '2017

W związku z posiadaniem przez tut. Urząd Miejski Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz ciągłym dążeniem do doskonalenia usług, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dot. zadowolenia Państwa ze sposobu obsługi przez pracowników Urzędu oraz oceny funkcjonowania Urzędu.

Nagrody dla Magdy Pasko i Mateusza Błachowicza

Nagrody dla Magdy Pasko i Mateusza Błachowicza

17 grudnia br., podczas Turnieju Gwiazdkowego organizowanego przez sędziszowską Lechię, burmistrz Bogusław Kmieć wręczył nagrody Magdalenie Pasko oraz trenerowi Mateuszowi Błachowiczowi. Magda otrzymała 1 000 zł brutto za zdobycie brązowego medalu podczas 24. Mistrzostw Polski Kobiet, które odbywały się 3-5 listopada w Zamościu. Zawodniczka Lechii wystartowała w kategorii +90 kg. Trener Błachowicz otrzymał nagrodę za wyniki sportowe swoich podopiecznych, a w szczególności Magdy Pasko.

XLIII  Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XLIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XLIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się w dniu 14 grudnia 2017 r. (czwartek) o godz. 14.30 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Młp.

Nagroda dla Asi Zawadzkiej

Nagroda dla Asi Zawadzkiej

Joanna Zawadzka, tenisistka pochodząca z Czarnej Sędziszowskiej, otrzymała od Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego nagrodę w wysokości 1500 zł brutto za zdobycie I miejsca na Mistrzostwach Polski w kategorii kobiet do lat 23, które odbyły się Bytomiu. Burmistrz Bogusław Kmieć wręczając 11 grudnia br. nagrodę gratulował jej sukcesów i życzył kolejnych zwycięstw na europejskich i światowych kortach.

Zima na drogach w sezonie 2017/2018

Zima na drogach w sezonie 2017/2018

Kolejność odśnieżania dróg i placów na terenie Miasta i Gminy Sędziszów Małopolski.

Akademia Wesołego Przedszkolaka

Akademia Wesołego Przedszkolaka

Zakres rzeczowy realizowanego w Szkole Podstawowej w Czarnej Sędziszowskiej projektu pn. „Akademia Wesołego Przedszkolaka” obejmuje zwiększenie o 36 ilości miejsc w oddziale przedszkolnym, zapewnienie przedszkolakom zajęć dodatkowych (artystycznych, logopedycznych, teatralnych i rytmiczno – umuzykalniających), a także doposażenie oddziału w potrzebne pomoce dydaktyczne i sprzęt. Wybrane w drodze przetargu firmy dostarczyły potrzebne maluchom zabawki, sprzęt do zajęć ruchowych, gry, klocki, materiały plastyczne, meble, leżaczki, pościel, tablicę multimedialną, laptop, drukarki, aparat fotograficzny, programy edukacyjne i wiele innych pomocy, które podniosą jakość procesu dydaktyczno – wychowawczego.

Zabawa Mikołajkowa i kiermasz w zimowej oprawie

Zabawa Mikołajkowa i kiermasz w zimowej oprawie

III Rodzinna Zabawa Mikołajkowa oraz Kiermasz Bożonarodzeniowy odbyły się 3 grudnia br. przed sędziszowskim Ratuszem w wyjątkowej oprawie. W padającym po raz pierwszy w tym roku śniegu dzieci bawiły się z Mikołajem i Śnieżynką, a starsi odwiedzali stragany ze świątecznymi ozdobami i smakołykami. Tuż przed godziną 16 mieszkańcy po raz pierwszy mogli podziwiać nowa iluminację świąteczną, która będzie zdobić miasto do końca stycznia przyszłego roku. Finansują ją dla mieszkańców Gmina Sędziszów Małopolski oraz lokalne firmy: Safran Transmission Poland Sp. z o.o., Safran Aircraft Engines Poland Sp z o.o., PZL Sędziszów S.A., Extrans, Hotel INES, PGKiM, Sieć Handlowa Jubilatka, Vertipol, Gumat, Woprol, Super Pralnia, Mazak.

Zabawa mikołajkowa i kiermasz świąteczny już w niedzielę

Zabawa mikołajkowa i kiermasz świąteczny już w niedzielę

Już w niedzielę, 3 grudnia br., burmistrz Sędziszowa Małopolskiego Bogusław Kmieć zaprasza na III Rodzinną Zabawę Mikołajkową oraz Kiermasz Bożonarodzeniowy. Rozpoczęcie o godz. 15.00.Na dzieci będą czekać Święty Mikołaj i Śnieżynka z zabawami, grami i niespodziankami. Tradycyjnie już zabawie towarzyszyć będzie Kiermasz Bożonarodzeniowy z rękodziełem, ozdobami i świątecznymi smakołykami. Atrakcją będzie premierowe zapalenie nowej iluminacji świątecznej, którą współfinansują dla mieszkańców lokalne firmy: Safran Transmission Poland Sp. z o.o., Safran Aircraft Engines Poland Sp z o.o., PZL Sędziszów S.A., Extrans, Hotel INES, PGKiM, Sieć Handlowa Jubilatka, Vertipol, Gumat, Woprol, Super Pralnia, Mazak.

XLII  Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XLII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

30 listopada 2017 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Młp. odbędzie się XLII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności