WYNIKI MISTRZOSTW W TENISIE STOŁOWYM

Dodany: 26.02.2013 Zmieniany: 26.02.2013
A A A
W hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum w sobotę i niedzielę 23-24 lutego 2013 r. rozegrano Mistrzostwa Miasta i Gminy Sędziszów Młp. w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza z okazji 530-lecia nadania praw miejskich dla Sędziszowa Młp.

W hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum w sobotę i niedzielę 23-24 lutego 2013 r. rozegrano Mistrzostwa Miasta i Gminy Sędziszów Młp. w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza z okazji 530-lecia nadania praw miejskich dla Sędziszowa Młp.
W turnieju rywalizowało 148 uczestników w sześciu kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn, pojedynki prowadzone były w grach indywidualnych, systemem „do dwóch przegranych” a w mniej licznie obsadzonych kategoriach  systemem „każdy z każdym”, w/g przepisów PZTS.
Zwycięzcy otrzymali nagrody indywidualne w postaci pucharów i sprzętu sportowego, które wręczali Zastępca Burmistrza Elżbieta Świniuch, Sekretarz Gminy Jan Maroń oraz sędzia główny Wojciech Sierosławski.
Rywalizację w grupie wiekowej do lat 13, która była najbardziej liczna (68 uczestników) zdominowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zagorzycach Dolnych którzy zajęli cztery z sześciu miejsc medalowych, gratulujemy! Gratulujemy również pozostałym zwycięzcom!


Wyniki w poszczególnych kategoriach:


Kategoria do lat 13 – dziewczęta
1. Ilona Malska – SP Zagorzyce Dolne
2. Karolina Wozowicz – SP Góra Ropczycka
3. Judyta Ziajor – SP Zagorzyce Dolne


Kategoria do lat 13 – chłopcy
1. Grzegorz Jarząb – SP Zagorzyce Dolne
2. Paweł Ziajor – SP Szkodna
3. Kacper Róg – SP Zagorzyce Dolne


Kategoria od lat 14 – 16 – dziewczęta
1. Oliwia Kubik – Góra Ropczycka
2. Kinga Ziajor – Gimnazjum Sędziszów Młp.
3. Aleksandra Wójcik – Gimnazjum Sędziszów Młp.


Kategoria od 14 –16 lat – chłopcy
1. Damian Bykowski – Gimnazjum Zagorzyce Górne
2. Kamil Wierciński – Gimnazjum Czarna Sędz.
3. Daniel Mucha – Gimnazjum Zagorzyce Górne


Kategoria 17 – 25 lat – kobiety
1. Karolina Kujda - Szkodna
2. Edyta Śliwa – Góra Ropczycka


Kategoria 17 – 25 lat – mężczyźni
1. Aleksander Zawiślak – Zagorzyce
2. Krystian Kipa - Zagorzyce
3. Elpidiusz Wszołek – Góra Ropczycka


Kategoria 26 – 44 lat – kobiety
1. Elżbieta Sołtys – Borek Wielki
2. Beata Maś – Będziemyśl
3. Karolina Bartkowicz – Borek Wielki


Kategoria 26 – 44 lat – mężczyźni
1. Andrzej Szczypek – Sędziszów Młp.
2. Bartosz Twardowski – Sędziszów Młp.
3. Krzysztof Czapka – Sędziszów Młp.


Kategoria 45 lat i powyżej - kobiety
1. Krystyna Dudek – Będziemyśl


Kategoria 45 lat i powyżej - mężczyźni
1. Stanisław Wszołek – Sędziszów Młp.
2. Ryszard Wszołek – Góra Ropczycka
3. Bogdan Białorucki – Sędziszów Młp.


Kategoria osób niepełnosprawnych - kobiety
1. Janina Czaja –  ŚDS w Sędziszowie Młp.


Kategoria osób niepełnosprawnych - mężczyźni
1. Mariusz Placek - ŚDS w Sędziszowie Młp.
2. Grzegorz Pichla – ŚDS w Sędziszowie Młp.
3. Daniel Ostrowski - ŚDS w Sędziszowie Młp.


 Zobacz galerię zdjęć


 

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności