III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY

Dodany: 11.03.2013 Zmieniany: 11.03.2013
A A A
Sukcesem organizacyjnym Towarzystwa Szachowego „Skoczek” zakończył się rozegrany w sobotę 9 marca br. w Sędziszowie Młp. w hali przy miejscowym gimnazjum, III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp.

Sukcesem organizacyjnym Towarzystwa Szachowego „Skoczek” zakończył się rozegrany w sobotę 9 marca br. w Sędziszowie Młp. w hali przy miejscowym gimnazjum, III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp.
W turnieju udział wzięło 185 zawodników, w tym również z Ukrainy, rywalizacja prowadzona była w czterech kategoriach, najliczniej obsadzona była grupa C juniorów ur. 2000-2003.
Bardzo dobrze w tym turnieju wypadli w swoich kategoriach zawodniczy TSz „Skoczek”, Wiktoria Mytych była III, Rafał Mytych – IV a Bartosz Pieprzak – VI.
Turniej otworzył Sekretarz Gminy Jan Maroń a wręczenia nagród i pucharów dla zwycięzców dokonał Burmistrz Kazimierz Kiełb, sędzią głównym zawodów był Pan Marian Bysiewicz z  Rzeszowa.


Szczegółowe wyniki turnieju znajdują się na stronie www.chessarbiter.com pod datą 9.03.


W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:


Grupa  A Seniorzy – 46 zawodników
1.Tomasz Świgoń  - RzKSz Rzeszów – 7.0 pkt
2.Kamil Łopuszański - KKSz Urania Krosno – 7.0 pkt
3.Bogdan Czernicki - TKKF Drogowiec Kraków – 6.5 pkt
4.Rafał Mytych - TSz Skoczek Sędziszów Młp. – 6.5 pkt
5.Mykhailo Shakhov - Ivano-Frankivsk – 6.5 pkt
6.Marcin Mala - MKSz GRYF Dębica – 6.5 pkt


Grupa B Jun. ur. 1995-1999 – 43 zawodników
1.Julia Savchuk - Lwów – 7.5  pkt
2.Maksym Jaremko - Lwów – 7.0 pkt
3.Małgorzata Bębnik - UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski – 6.5 pkt
4.Martyna Godek - WKS Górnovia Górno – 6.5 pkt
5.Jakub Mazur - UKS Orlik Rudnik n/Sanem – 6.5 pkt
6.Damian Burek - WKS Górnovia Górno – 6.5 pkt


Grupa C Jun ur. 2000-2003 – 64 zawodników
1.Szymon Gaj - RzKSz Rzeszów - 9.0 pkt
2.Daniel Pietraś - LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - 7.0 pkt
3.Wiktoria Mytych - TSz Skoczek Sędziszów Młp. - 6.5 pkt
4.Paulina Pędrak - GKSz Hetman Pilzno - 6.5 pkt
5.Marcin Michno - Jadwiżanie Wólka Podleśna - 6.5 pkt
6.Mateusz Krawiec - WKS Górnovia Górno - 6.5 pkt


Grupa D Jun ur. 2004 i mł. – 32 zawodników
1.Szymon Skawiński - UKS MDK Radom - 8.0 pkt
2.Tomasz Łachut - KGL Szarotka Wadowice Górne - 7.0 pkt
3.Piotr Szpila – Żołynia - 6.5 pkt
4.Konrad Ćwięka - KGL Szarotka Wadowice Górne - 6.5 pkt
5.Magdalena Gaj - RzKSz Rzeszów - 6.0 pkt
6.Bartosz Pieprzak - TSz Skoczek Sędziszów Młp. - 6.0 pkt

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności