WYNIKI TURNIEJÓW TENISA STOŁOWEGO

Dodany: 08.04.2013 Zmieniany: 09.04.2013
A A A
W hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. w sobotę i niedzielę
6-7 kwietnia 2013 r. rozegrano dwa turnieje w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. – XIV Olimpiadę oraz III Turniej Strażaków OSP.

W hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. w sobotę i niedzielę 6-7 kwietnia 2013 r. rozegrano dwa turnieje w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp.  – XIV Olimpiadę oraz III Turniej Strażaków OSP.
Tegoroczne zawody cieszyły się tradycyjnie dużym zainteresowaniem, rywalizowało w nich aż 184 uczestników, w tym niestety tylko 13 strażaków OSP. Zawody prowadzone były w grach indywidualnych, systemem „do dwóch przegranych” oraz „każdy z każdym” w zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych, w/g przepisów PZTS.
Zwycięzcy otrzymali nagrody indywidualne w postaci pucharów, sprzętu sportowego, turystycznego i gospodarstwa domowego, które wręczali Burmistrz Kazimierz Kiełb, Przewodniczący Rady Tadeusz Hulek, Sekretarz Gminy Jan Maroń oraz sędzia główny Wojciech Sierosławski.
Współzawodnictwo strażaków zostało zakończone na zawodach gminnych a pierwszych dwóch zawodników w poszczególnych kategoriach Olimpiady będzie reprezentowało naszą gminę w powiatowych eliminacjach XIV Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.
Rywalizację w grupie wiekowej do lat 13, która była najbardziej liczna (96 uczestników) oraz kategorię osób niepełnosprawnych przeprowadzono w sobotę 6 kwietnia br. a pozostałe oraz współzawodnictwo strażaków w niedzielę 7 kwietnia br.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zagorzycach Dolnych, zajęli cztery z sześciu miejsc medalowych a Gimnazjum w Zagorzycach Górnych zgarnęło pięć z sześciu miejsc na podium, tym samym potwierdziła się dominacja szkół z Zagorzycach w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów, gratulujemy uczniom i ich nauczycielom!


Wyniki w poszczególnych turniejach i kategoriach:


XIV PODKARPACKA OLIMPIADA TENISA STOŁOWEGO


Kategoria do lat 13 – dziewczęta
1. Karolina Wozowicz – SP Góra Ropczycka
2. Ilona Malska – SP Zagorzyce Dolne
3. Judyta Ziajor – SP Zagorzyce Dolne


Kategoria do lat 13 – chłopcy
1. Kacper Róg – SP Zagorzyce Dolne
2. Grzegorz Jarząb – SP Zagorzyce Dolne
3. Rafał Jasiński – SP Krzywa


Kategoria od lat 14 – 16 – dziewczęta
1.Kinga Ziajor – Gimnazjum Sędziszów Młp.
2.Brygida Ziajor – Gimnazjum Zagorzyce Górne
3.Mariola Czaja – Gimnazjum Zagorzyce Górne


Kategoria od 14 –16 lat – chłopcy
1.Dawid Zawiślak – Gimnazjum Zagorzyce Górne
2.Damian Bykowski – Gimnazjum Zagorzyce Górne
3.Daniel Mucha – Gimnazjum Zagorzyce Górne


Kategoria 17 – 19 lat – kobiety
1. Wioletta Pieprzak - Szkodna
2. Karolina Kujda – Szkodna
3. Katarzyna Przybyła - Szkodna


Kategoria 17 – 19 lat – mężczyźni
1.Aleksander Zawiślak – Zagorzyce
2.Grzegorz Mucha - Zagorzyce
3.Dominik Baljon – Zagorzyce


Kategoria 20 – 39 lat – kobiety
1.Elżbieta Sołtys – Borek Wielki
2.Marzena Skarbek – Wolica Piaskowa
3.Renata Skomra – Czarna Sędz.


Kategoria 20 – 39 lat – mężczyźni
1.Andrzej Szczypek – Sędziszów Młp.
2.Łukasz Wytrwał – Zagorzyce
3.Elpidiusz Wszołek – Góra Ropczycka


Kategoria 40 lat i powyżej - mężczyźni
1. Ryszard Wszołek – Góra Ropczycka
2. Stanisław Wszołek – Sędziszów Młp.
3. Andrzej Siwiec – Sędziszów Młp.


Kategoria 40 lat i powyżej - kobiety
1.Beata Maś - Będziemyśl
2.Agata Wąsowska – Sędziszów Młp.
3.Beata Sierosławska – Sędziszów Młp.


Kategoria osób niepełnosprawnych - dziewczęta
1.Aneta Koza –  ŚDS w Sędziszowie Młp.


Kategoria osób niepełnosprawnych - chłopcy
1. Mariusz Placek - ŚDS w Sędziszowie Młp.
2. Daniel Ostrowski - ŚDS w Sędziszowie Młp.
3. Janusz Drozd – ŚDS w Sędziszowie Młp.


III TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO STRAŻAKÓW OSP


Kategoria 17 – 39 lat 
1.Krystian Kipa – OSP Zagorzyce Górne
2.Bartłomiej Jarząb – OSP Zagorzyce Dolne
3.Rafał Ziajor – OSP Góra Ropczycka


Kategoria 40 lat i powyżej
1. Marek Bykowski – OSP Zagorzyce Górne

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności