X JUBILEUSZOWY ULICZNY BIEG SĘDZISZA

Dodany: 09.06.2014 Zmieniany: 10.06.2014
A A A
6 VI br. w ramach DNI SĘDZISZOWA odbył się X JUBILEUSZOWY ULICZNY BIEG SĘDZISZA. W biegu tym rozegranym na ulicach wokół sędziszowskiego rynku rywalizowała, na różnych dystansach, przy sprzyjającej aurze, licznej widowni i miłej sportowej atmosferze,...

6 czerwca br. w ramach DNI SĘDZISZOWA odbył się X JUBILEUSZOWY ULICZNY BIEG
SĘDZISZA. W biegu tym rozegranym na ulicach wokół sędziszowskiego rynku
rywalizowała, na różnych dystansach, przy sprzyjającej aurze, licznej widowni i
miłej sportowej atmosferze, rekordowa liczba 201 uczestników. Najliczniej
obsadzona była kategoria chłopców kl. III-IV w której wystąpiło 46 uczestników.

Puchary i nagrody dla zwycięzców wręczał Burmistrz Sędziszowa Młp. – Kazimierz
Kiełb i Zastępca Burmistrza ­ – Elżbieta Świniuch.



Wyniki w poszczególnych kategoriach.



Kategoria dziewczęta, SP klasy I-II

1. Kinga Darłak – SP Nr 3 Sędziszów Młp.

2. Dominika
Ziobro – SP
Nr 2 Sędziszów Młp.

3. Kamila Bieńkowska – SP Będziemyśl



Kategoria chłopcy, SP klasy I-II

1. Paweł Feret – SP Czarna Sędz.

2. Aleksander Pięta – SP Borek Wielki

3. Miłosz Dral – SP Nr 3 Sędziszów Młp.



Kategoria dziewczęta, SP klasy III-IV

1. Katarzyna Feret – SP Nr 3 Sędziszów Młp.

2. Gabriela Skiba – SP Borek Wielki

3. Anna Zagólska – SP Klęczany



Kategoria chłopcy, SP klasy III-IV

1. Kamil Wesołowski – SP Nr 3 Sędziszów Młp.

2. Jakub Drozd – SP Klęczany

3. Jakub Bębynek – SP Klęczany

 

Kategoria dziewczęta, SP klasy V-VI

1. Katarzyna Przydział – SP Boreczek

2. Patrycja Borek – SP Boreczek

3. Marcelina Jałowiec – SP Zagorzyce Górne



Kategoria chłopcy, SP klasy V-VI

1. Mateusz Gdowik – SP Czarna Sędz.

2. Adrian Kuroń – SP Borek Wielki

3. Krzysztof Kania – SP Zagorzyce Górne



Kategoria dziewczęta - gimnazja

1. Dagmara Krzywdzik – Gimnazjum Czarna Sędz.

2. Barbara Kaznecka – Gimnazjum Czarna Sędz.

3. Katarzyna Charchut – Gimnazjum Zagorzyce Górne



Kategoria chłopcy - gimnazja

1. Bartek Toś – Gimnazjum Iwierzyce

2. Wojciech Przydział – Gimnazjum Czarna Sędz.

3. Paweł Chudyba – Gimnazjum Czarna Sędz.



Kategoria OPEN kobiety

1. Marzena Róg – Ropczyce

2. Elżbieta Szot – Zagorzyce



Kategoria OPEN mężczyźni

1. Patryk Stokłosa – Klęczany

2. Damian Przydział – Boreczek

3. Michał Mycek – Sędziszów Młp.









ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności