TURNIEJE W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR BURMISTRZA ROZSTRZYGNIĘTE

Dodany: 16.03.2015 Zmieniany: 17.03.2015
A A A
W hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum w sobotę i niedzielę 14-15 marca 2015 r. rozegrano XVI Olimpiadę Tenisa Stołowego oraz V Turniej Strażaków OSP, oba turnieje o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp.

W hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum w sobotę i niedzielę 14-15
marca 2015 r. rozegrano XVI Olimpiadę Tenisa Stołowego oraz V Turniej Strażaków
OSP, oba turnieje o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp.

Jak zawsze zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, rywalizowało w
nich aż 214 uczestników, w tym 28 strażaków z jednostek OSP. Zawody prowadzone
były w grach indywidualnych, systemem „do dwóch przegranych” oraz „każdy z
każdym” w zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach
wiekowych, w/g przepisów PZTS.

Zwycięzcy otrzymali nagrody indywidualne w postaci pucharów, sprzętu sportowego
i turystycznego, które wręczali Burmistrz Sędziszowa Młp. Bogusław Kmieć wraz z
Zastępcą Burmistrza Wiesławem Wojdonem.

Współzawodnictwo strażaków zostało zakończone na zawodach gminnych a pierwszych
dwóch zawodników w poszczególnych kategoriach Olimpiady będzie reprezentowało naszą
gminę w powiatowych eliminacjach XVI Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.

Rywalizację w grupie wiekowej do lat 13, która była najbardziej liczna (95
uczestników) oraz kategorię osób niepełnosprawnych przeprowadzono w sobotę 14
marca br. a pozostałe oraz współzawodnictwo strażaków w niedzielę 15 marca br.

W rywalizacji szkół podstawowych rewelacyjnie zaprezentowali się uczniowie z SP
Krzywa, którzy zajęli cztery z sześciu miejsc na podium, natomiast kategorii
gimnazjów bezkonkurencyjne okazały się uczennice z Czarnej Sędziszowskiej – dwa
pierwsze miejsca na podium a uczniowie z Zagorzyc Górnych całkowicie
zdominowali zawody w tym przedziale wiekowym zajmując całe podium.



Wyniki w poszczególnych turniejach i kategoriach:



XVI PODKARPACKA OLIMPIADA TENISA STOŁOWEGO



Kategoria do lat 13 – dziewczęta

1. Karolina Gdowik – SP Krzywa

2. Kinga Bielarska – SP Krzywa

3. Marcelina Kolbusz – SP Nr 2 Sędziszów Młp.



Kategoria do lat 13 – chłopcy

1. Michał Rogala – SP Krzywa

2. Wojciech Wszołek – SP Wolica Piaskowa

3. Rafał Jasiński – SP Krzywa



Kategoria od lat 14 – 16 – dziewczęta

1. Katarzyna Przydział – Gimnazjum Czarna Sędz.

2. Anna Sado – Gimnazjum Czarna Sędz.

3. Natalia Pałka – Gimnazjum Sędziszów Młp.



Kategoria od 14 –16 lat – chłopcy

1. Dawid Zawiślak – Gimnazjum Zagorzyce Górne

2. Grzegorz Jarząb – Gimnazjum Zagorzyce Górne

3. Kacper Róg – Gimnazjum Zagorzyce Górne



Kategoria 17 – 19 lat – kobiety

1. Wioletta Pieprzak - Szkodna

2. Oliwia Kubik – Góra Ropczycka

3. Patrycja Maś - Będziemyśl



Kategoria 17 – 19 lat – mężczyźni

1. Damian Bykowski – Zagorzyce

2. Hubert Róg – Zagorzyce

3. Bartłomiej Kopala – ZST Sędziszów Młp.



Kategoria 20 – 39 lat – kobiety

1. Marzena Skarbek-Świstak – Wolica Piaskowa

2. Renata Skomra – Krzywa

3. Małgorzata Sędłak – Czarna Sędz.



Kategoria 20 – 39 lat – mężczyźni

1. Grzegorz Mucha – Zagorzyce

2. Aleksander Zawiślak – Zagorzyce

3. Elpidiusz Wszołek – Góra Ropczycka



Kategoria 40 lat i powyżej - mężczyźni

1. Andrzej Szczypek – Sędziszów Młp.

2. Stanisław Wszołek – Sędziszów Młp.

3. Paweł Raś – Wolica Piaskowa



Kategoria 40 lat i powyżej - kobiety

1. Elżbieta Sołtys – Borek Wielki 

2. Agnieszka Delikat – Sędziszów Młp.

3. Agata Wąsowska – Sędziszów Młp.



Kategoria osób niepełnosprawnych - dziewczęta

1. Janina Czaja –  ŚDS w Sędziszowie Młp.

2. Aneta Koza – ŚDS w Sędziszowie Młp.

3. Małgorzata Wszołek – Sędziszów Młp.



Kategoria osób niepełnosprawnych - chłopcy

1. Mariusz Placek – Borek Wielki

2. Grzegorz Pichla - ŚDS w Sędziszowie Młp.

3. Daniel Ostrowski – ŚDS w Sędziszowie Młp.





V TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO STRAŻAKÓW OSP



Kategoria 17 – 39 lat 

1. Krystian Kipa – OSP Zagorzyce Górne

2. Bartłomiej Jarząb – OSP Zagorzyce Dolne

3. Rafał Ziajor – OSP Góra Ropczycka



Kategoria 40 lat i powyżej

1. Janusz Jakubik – OSP Ruda

2. Marian Kujda – OSP Krzywa

3. Piotr Olszowy – OSP Ruda







ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności