TURNIEJ BEPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - WYNIKI

Dodany: 04.05.2015 Zmieniany: 04.05.2015
A A A
30 kwietnia br. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Sędziszowie Młp. oraz na miasteczku ruchu drogowego przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.



30 kwietnia br. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Sędziszowie Młp. oraz na miasteczku ruchu drogowego przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W trakcie turnieju uczestnicy odpowiadali na pytania testu sprawdzającego wiedzę z zakresu ruchu drogowego, wykazywali się praktycznymi umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz sprawnością kierowania rowerem po torze przeszkód i na miasteczku ruchu drogowego.
Turniej został zdominowany przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sędziszowie Młp. oraz Gimnazjum w Zagorzycach Górnych, którzy zajęli czołowe miejsca w klasyfikacji indywidualnej, co przełożyło się na sukces zespołowy. Będą oni tym samym reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych turnieju, które odbędą się 7 maja br. w Sędziszowie Młp. Finał wojewódzki tego turnieju w kategorii gimnazjów również odbędzie się w naszym mieście w dn. 26 maja br.
 Eliminacje przeprowadził pełniąc też funkcję sędziego głównego turnieju p. Artur Hosa. Testy teoretyczne opracowali będąc jednocześnie ekspertami ds. przepisów ruchu drogowego Mariusz Kubik i Tomasz Gajdek z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.  Praktyczne umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej sprawdzała higienistka szkolna p. Anna Nyzio.
Turniej otworzył Burmistrz Sędziszowa Młp. Bogusław Kmieć a puchary i nagrody dla zwycięzców wręczał w jego imieniu Jan Maroń Sekretarz Gminy.

Klasyfikacja indywidualna:

Szkoły podstawowe:
 I miejsce Izabela Ortyl – SP Nr 3 w Sędziszowie Młp.
 II miejsce Patrycja Kielar – SP Nr 3 w Sędziszowie Młp.
 III miejsce Rafał Jasiński – SP w Krzywej
Szkoły gimnazjalne:
 I miejsce Benedykt Baljon – Gimnazjum w Zagorzycach Górnych
 II miejsce Jan Ochał – Gimnazjum w Zagorzycach Górnych
 III miejsce Daniel Rogóż – Gimnazjum w Sędziszowie Młp.

Klasyfikacja  drużynowa:

Szkoły podstawowe:
 I miejsce – SP Nr 3 w Sędziszowie Młp.
 II miejsce – SP w Zagorzycach Górnych
 III miejsce – SP w Będziemyślu
Szkoły gimnazjalne:
 I miejsce – Gimnazjum w Zagorzycach Górnych
 II miejsce – Gimnazjum w Sędziszowie Młp.
 III miejsce – Gimnazjum w Czarnej Sędz.



ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności