XI ULICZNY BIEG SĘDZISZA

Dodany: 22.06.2015 Zmieniany: 25.06.2015
A A A
19 czerwca br. w ramach DNI SĘDZISZOWA odbył się XI ULICZNY BIEG SĘDZISZA.

19 czerwca br. w ramach DNI SĘDZISZOWA odbył się XI ULICZNY BIEG SĘDZISZA. W biegu tym rozegranym na ulicach wokół sędziszowskiego rynku rywalizowało na różnych dystansach, przy mało sprzyjającej aurze, w opadach deszczu 147 uczestników. Najliczniej obsadzona była kategoria chłopców kl. III-IV w której wystąpiło 38 uczestników.
Puchary i nagrody dla zwycięzców wręczał Burmistrz Sędziszowa Młp. – Bogusław Kmieć.

Wyniki w poszczególnych kategoriach.

Kategoria dziewczęta, SP klasy I-II
1. Ewelina Piszczyk – ZS Wolica Piaskowa
2. Patrycja Basara – SP Nr 3 Sędziszów Młp.
3. Weronika Bielak – SP Borek Wielki

Kategoria chłopcy, SP klasy I-II
1. Adrian Babiarz – ZS Wolica Piaskowa
2. Bartosz Wolak – SP Borek Wielki
3. Karol Delikat – SP Nr 3 Sędziszów Młp.

Kategoria dziewczęta, SP klasy III-IV
1. Gabriela Skiba – SP Borek Wielki
2. Katarzyna Feret – SP Nr 3 Sędziszów Młp.
3. Angela Borek – SP Nr 2 Sędziszów Młp.

Kategoria chłopcy, SP klasy III-IV
1. Filip Wilczyński – SP Borek Wielki
2. Kacper Przydział – SP Borek Wielki
3. Dawid Szurowski – SP Klęczany
 
Kategoria dziewczęta, SP klasy V-VI
1. Izabela Ortyl – SP Nr 3 Sędziszów Młp.
2. Karolina Gaffka – SP Nr 3 Sędziszów Młp.
3. Julia Ochał –  SP Czarna Sędziszowska

Kategoria chłopcy, SP klasy V-VI
1. Jakub Bednarz – SP Klęczany
2. Maksymilian Ciebiera – SP Góra Ropczycka
3. Patryk Darłak – SP Nr 3 Sędziszów Młp.

Kategoria dziewczęta - gimnazja
1. Emilia Czapka – Gimnazjum Rzeszów
2. Patrycja Borek – Gimnazjum Czarna Sędziszowska
3. Marcelina Jałowiec – Gimnazjum Zagorzyce Górne

Kategoria chłopcy - gimnazja
1. Jakub Przydział – Gimnazjum Sędziszów Młp.
2. Wojciech Sroka – Gimnazjum Czarna Sędziszowska
3. Benedykt Baljon – Gimnazjum Zagorzyce Górne

Kategoria OPEN kobiety
1. Justyna Stadnik – Ropczyce
2. Katarzyna Przydział – Boreczek

3. Renata Skomra – Krzywa

 

Kategoria OPEN mężczyźni
1. Patryk Stokłosa – Klęczany
2. Tomasz Szela – Sędziszów Młp.
3. Józef Kubik – Ropczyce

 



ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności