WYNIKI IX TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

Dodany: 14.04.2008 Zmieniany: 14.04.2008
A A A
W nowej hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. w dn. 12-13 kwietnia br. rozegrano IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. W zawodach rywalizowało łącznie 149 zawodników i zawodniczek.

W nowej hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. w dn. 12-13 kwietnia br. rozegrano IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. W zawodach rywalizowało łącznie 149 zawodników i zawodniczek.


 


Wyniki w poszczególnych kategoriach:


 


Kategoria do lat 13 – dziewczęta


1.       Sylwia Pichla – SP w Borku Wielkim


2.       Małgorzata Bednarz - SP w Borku Wielkim


3.       Karolina Bartosz – SP Nr 3 w Sędziszowie Młp.


4.       Katarzyna Urbanek – SP w Wolicy Piaskowej


 


Kategoria do lat 13 – chłopcy


1.       Aleksander Zawiślak – SP w Zagorzycach Górnych


2.       Krzysztof Ochał – SP w Zagorzycach Górnych


3.       Przemysław Ziajor – SP w Górze Ropczyckiej


4.       Grzegorz Mucha - SP w Zagorzycach Górnych


 


Kategoria od lat 14 – 16 – dziewczęta


1.       Aleksandra Kupś - Gimnazjum w Sędziszowie Młp.


2.       Diana Jezior – Gimnazjum w Zagorzycach


3.       Katarzyna Ignas – Gimnazjum w Sędziszowie Młp.


4.       Paulina Jezior - Gimnazjum w Zagorzycach


 


Kategoria od 14 –16 lat – chłopcy    


1.       Daniel Stachnik – Gimnazjum w Sędziszowie Młp.


2.       Marcin Kluk – Gimnazjum w Sędziszowie Młp.


3.       Mirosław Opoń – Gimnazjum w Zagorzycach


4.       Bartłomiej Urban - Gimnazjum w Sędziszowie Młp.


 


Kategoria od lat 17 – 19 – dziewczęta


1.       Marzena Skarbek – LO w Sędziszowie Młp.


2.       Aneta Początek – LO w Sędziszowie Młp.


3.       Anna Dudek - LO w Sędziszowie Młp.


 


Kategoria od 17 –19 lat – chłopcy    


1.       Wojciech Buraś – ZSZ w Sędziszowie Młp.


2.       Michał Bogusz – LO w Sędziszowie Młp.


3.       Tomasz Ostręga - LO w Sędziszowie Młp.


4.       Wacław Ochał – LO w Sędziszowie Młp.


 


Kategoria 20 – 44 lat – kobiety


1.       Elżbieta Sołtys – Borek Wielki


2.       Lidia Godyń - Sędziszów Młp.


3.       Agnieszka Delikat  - Sędziszów Młp.


4.       Beata Sierosławska – Sędziszów Młp.


 


Kategoria 20 – 44 lat – mężczyźni


1.       Andrzej Szczypek - Sędziszów Młp.


2.       Roman Zawiślak - Zagorzyce


3.       Krzysztof Czapka - Sędziszów Młp.


4.       Krzysztof Darłak - Zagorzyce


 


Kategoria 45 lat i powyżej  – mężczyźni


1.       Zdzisław Jedynak – Sędziszów Młp.


2.       Marek Krężel – Sędziszów Młp.


3.       Zbigniew Mucha – Zagorzyce


4.       Piotr Czeladka – Sędziszów Młp.


 


Kategoria osób niepełnosprawnych - dziewczęta


1.       Anna Mucha – Gimnazjum w Zagorzycach


2.       Marta Magdoń - Gimnazjum w Zagorzycach


3.       Małgorzata Kozak – ŚDS w Sędziszowie Młp.


4.       Paulina Pawlak  - ŚDS w Sędziszowie Młp.


 


Kategoria osób niepełnosprawnych - chłopcy


1.       Mariusz Placek - ŚDS w Sędziszowie Młp.


2.       Łukasz Rekiel - ŚDS w Sędziszowie Młp.


3.       Daniel Ostrowski – ŚDS w Sędziszowie Młp.


4.       Grzegorz Pichla - ŚDS w Sędziszowie Młp.



 


Aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii, kliknij >>TUTAJ<<


 

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności