IV ULICZNY BIEG SĘDZISZA

Dodany: 16.06.2008 Zmieniany: 16.06.2008
A A A
W biegu tym rozegranym na ulicach wokół sędziszowskiego rynku, mimo niesprzyjającej pogody, uczestniczyło wyjątkowo dużo zawodników.

13 czerwca br. w ramach DNI SĘDZISZOWA odbył się IV ULICZNY BIEG SĘDZISZA.


 


 


W biegu tym rozegranym na ulicach wokół sędziszowskiego rynku, mimo niesprzyjającej pogody,  uczestniczyło wyjątkowo dużo zawodników.


 


Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach.


 


Kategoria dziewczęta klasy I-II SP


1. Piwowar Weronika – SP3 Sędziszów Młp.


2. Przydział Gabriela – SP Boreczek


3. Kanach Renata – SP Wolica Piaskowa


 


Kategoria chłopcy klasy I-II SP


1. Cyzio Bartosz – SP Klęczany


2. Walczyk Karol – SP3 Sędziszów Młp.


3. Wiater Dominik – SP3 Sędziszów Młp.



 


Kategoria dziewczęta klasy III-IV SP


1. Zawadzka Joanna – SP Czarna Sędz.
2. Charchut Aleksandra – SP Zagorzyce Dolne


3. Orzech Sylwia – SP Czarna Sędz.


  


Kategoria chłopcy klasy III-IV SP


1. Stokłosa Patryk – SP Klęczany


2. Pichla Tomasz – SP Borek W.


3. Czapor Ksawery – SP Boreczek


 


Kategoria dziewczęta klasy V-VI SP


1. Bochnak Aneta – SP Zagorzyce Dolne 
2. Kozek Karolina – SP Zagorzyce Dolne


3. Zawisza Ewa – SP Boreczek


  


Kategoria chłopcy klasy V-VI SP


1. Różański Michał – SP Czarna Sędz.


2. Kozak Daniel – SP Borek W.


3. Orzech Tomasz – SP Czarna Sędz.


 


Kategoria dziewczęta klasy gimnazjalne


1. Motyka Patrycja – Gimnazjum Zagorzyce


2. Siwiec Anna – Gimnazjum Zagorzyce


3. Siewierska Anna – Gimnazjum Sędziszów Młp.


 


Kategoria chłopcy klasy gimnazjalne


1. Świerad Kamil – Gimnazjum Sędziszów Młp.


2. Śliwa Wojciech – Gimnazjum Sędziszów Młp


3. Pasela Krzysztof – Gimnazjum Zagorzyce


 


Kategoria dziewczęta szkoły średnie


-


 


Kategoria chłopcy szkoły średnie


1. Zając Konrad – Czarna Sędziszowska


2. Pas Rafał – Czarna Sędziszowska


3. Niemiec Arkadiusz – Zagorzyce


 


Kategoria OPEN kobiety


1. Zatorska Danuta – Ropczyce


2. Ziobro-Feret Weronika – Czarna Sędziszowska


3. Haraf Ewelina – Czarna Sędziszowska


 


Kategoria OPEN mężczyźni


1. Przydział Roman – Boreczek


2. Kowal Piotr – Rzeszów


3. Przydział Damian – Czarna Sędziszowska


 


Aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii kliknij >>TUTAJ<<


 


 

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności