II RUNDA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PUCHARU BURMISTRZA

Dodany: 21.07.2008 Zmieniany: 25.07.2008
A A A
II rundę Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza rozgrywano w niedzielę 20 lipca br.

W II rundzie Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza rozegranej w niedzielę 20 lipca br. uzyskano następujące wyniki:

Sokół Krzywa - Płomień Zagorzyce 1:1, w karnych 5:4

Kłos Kawęczyn - Plon Klęczany mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 2:2, zostanie dokończony w czwartek 24 lipca 2008r. o godz. 18:00 na stadionie w Kawęczynie.

W dn. 24 lipca br. dokończono przerwany w niedzielę mecz pomiędzy drużynami KŁOS Kawęczyn - PLON Klęczany. W regulaminowym czasie padł wynik 2:2, w pierwszej serii rzutów karnych również zanotowano remis 3:3. Mecz rozstrzygnięto w dodatkowych karnych, lepsi okazali się piłkarze z Kawęczyna, którzy w niedzielę 27 lipca w pojedynku finałowym o godz. 17:00 spotkają się z drużyną SOKOŁA Krzywa.
W tym samym dniu o godz. 15:00 w meczu o III miejsce spotkają się PŁOMIEŃ Zagorzyce - PLON Klęczany. Oba mecze odbędą się na stadionie LECHII Sędziszów Młp.