WYNIKI MEMORIAŁU SZACHOWEGO

Dodany: 14.10.2008 Zmieniany: 15.10.2008
A A A
I Międzynarodowy Turniej Szachowy - Memoriał Szachistów Sędziszowa Młp.i okolic, który odbył się 11 października br. w Hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. zgromadził 191 uczestników.

I Międzynarodowy Turniej Szachowy - Memoriał Szachistów Sędziszowa Młp.i okolic, który odbył się 11 października br. w Hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. zgromadził 191 uczestników z województw podkarpackiego i małopolskiego oraz słowackiego Stropkova.


Aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii, kliknij >>TUTAJ<<


W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:


A) Przedszkolaki ur. 2001 i młodsi /chłopcy/
1. Maj Jan - TKSz Tarnobrzeg
2. Moravec Peter - BSK Bardejov
3. Kozyra Adam - UKS SP1 Leżajsk


B) Przedszkolaki ur. 2001 i młodsi /dziewczęta/
1. Cioch Kamila - Lubcza Racławówka
2. Kotyńska Pola - Ropczyce


C) Juniorki ur. 1998-2000
1. Godek Martyna - Górnovia Górno
2. Moravcova Sonia - BSK Bardejov
3. Kędzierska Aleksandra - UKS SP1 Leżajsk


D) Juniorzy ur. 1998-2000
1. Zuscin Martin - BSK Bardejov
2. Kraska Łukasz - Gambit Łańcut
3. Buzinkay Adam - BSK Bardejov


E) Juniorki ur. 1995-1997
1. Szeglowska Karolina - SDK Lotnik MIelec
2. Chrupcała Magdalena - UKS SP1 Leżajsk
3. Sikoreinova Viktoria - BSK Bardejov


F) Juniorzy ur. 1995-1997
1. Gawiec Konrad - LKSz GCKiP Czarna
2. Wilk Tomasz - SDK Lotnik Mielec
3. Szeglowski Tomasz - SDK Lotnik Mielec


G) Juniorki ur. 1992-1994
1. Bujny Estera - Ropczyce
2. Sava Marta - Gambit Łańcut


H) Juniorzy ur. 1992-1994
1. Lis Marek - LKSz GCKiP Czarna
2. Janus Radosław - LKSz GCKiP Czarna
3. Lackorzyński Marek - Ropczyce


I) Juniorki ur. 1989-1991
1. Janus Jowita - Wisłoka Dębica
2. Gubernat Małgorzata - Lubcza Racławówka
3. Drozd Agnieszka - Iwierzyce


J) Juniorzy ur. 1989-1991
1. Woźniak Marcin - Staroniwa Rzeszów
2. Kud Wojciech - Markovia Markowa
3. Janus Przemysław - LKSz GCKiP Czarna


K) Seniorki ur. 1976-1988
1. Parys Sylwia - Krzywa


L) Seniorzy ur. 1976-1988
1. Zgoda Damian - Wisłoka Dębica
2. Wenc Paweł - Ropczyce
3. Świstak Maciej - Wisłoka Dębica


Ł) Kobiety ur. 1963-1975
1. Kozyra Grażyna - UKS SP1 Leżajsk
2. Lalicka Małgorzata - Kraków
3. Kotyńska Dorota - Ropczyce


M) Mężczyźni ur. 1963-1975
1. Mroczek Jacek - Kolbuszowa
2. Lis Krzysztof - LKSz GCKiP Czarna
3. Papuga Andrzej - PUKS Karolina Tarnów


N) Kobiety ur. 1950-1962
1. Parys Maria - Krzywa


O) Mężczyźni ur. 1950-1962
1. Leja Adam - Zelmer Rzeszów
2. Czernicki Bogdan - Drogowiec Kraków
3. Złonkiweicz Robert - PUKS Karolina Tarnów


R) Mężczyźni ur. 1937-1949
1. Czyżewski Jan - Lubcza Racławówka
2. Kocisko Jozef - BSK Bardejov
3. Pondo Augustyn - Klęczany


T) Mężczyźni ur. 1936 i starsi
1. Szeląg Józef - Biadoliny
2. Sochacki Jan - Sędziszów Młp.



Z uwagi na brak zgłoszeń zawodniczek nie rozegrano zawodów w kategoriach P i S.

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności