GALA „SOLIDNA FIRMA POWIATU ROPCZYCKO- SĘDZISZOWSKIEGO 2008 r.”

Dodany: 27.01.2009 Zmieniany: 27.01.2009
A A A
W sędziszowskim Domu Kultury w sobotę 24 stycznia 2009 r. miało miejsce wręczenie dyplomów uznania, wyróżnień i tytułów laureata w konkursie „Solidna Firma Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego 2008 r.”

W sędziszowskim Domu Kultury w sobotę 24 stycznia 2009 r. miało miejsce wręczenie dyplomów uznania, wyróżnień i tytułów laureata w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców  Powiatu Ropczycko- Sędziszowskiego „Solidna Firma Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego 2008 r.”. Organizatorem tegorocznej gali oprócz Stowarzyszenia Przedsiębiorców był Burmistrz Sędziszowa Młp. – Kazimierz Kiełb.
Honorowymi gośćmi gali byli Senator RP - Zdzisław Pupa i Poseł na Sejm RP – Kazimierz Moskal.
O przyznaniu nagród zdecydowała 15 osobowa Kapituła Konkursu, w skład której weszli samorządowcy, przedsiębiorcy i bankowcy pracujący pod przewodnictwem Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego.


Dyplomy Uznania otrzymali:
• „TRANS-BET”s.c. - M.S.A.Tomaszewscy, Lubzina,
• Firma „ELBUD” – Ryszard Wojdon, Sędziszów Młp.,
• Handel – Usługi Franciszek Baran Spółka Jawna, Sędziszów Młp.
• Firma Budowlano-Usługowa-  Handlowa „Dom”, Ryszard Róg, Gnojnica,
• Zakład Usługowo-Remontowy „Elmix”, Stanisław Przywara,  Marek Feret, Ropczyce,
• Zespół Szkół Agro-Techniczych w Ropczycach, Warsztaty Szkolne,
• Centrum Kształcenia Praktycznego w Ropczycach,
• Firma Handlowo-Usługowa „Węglobud”, Tadeusz Nieroba, Sędziszów Młp.,
• Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ropczycach Sp. z o.o.
• Firma Handlowo- Usługowa „Rolmasz”, Kazimierz Smolak, Kamionka,


Wyróżnienia otrzymali :
• Przedsiębiorstwo Produkcyjno –Usługowo- Handlowe „RMS Polska” Marian Kozek z Zagorzyc,
• Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Kosydar Elżbieta, Ropczyce,
• Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy „Cyziówka” Jan Cyzio, Kamionka,
• Usługi Geodezyjno-Kartograficzne „ARGEO” s.c, Mieczysław Gątarski, Wiesław Majka, Ropczyce,
• Gminna Spółdzielnia „SCh” Iwierzyce z/s w Sielcu,
• Firma Produkcyjno- Handlowa „ART. PROGRES „ Grzegorz Wielopolski, Wola Ociecka,
• Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o w Ropczycach,
• „EURO-EKO” Spółka z o.o., Janusz Wais, Kozodrza,
• Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Piekarnia Krzysztof Maciołek, Ropczyce.


Tytuł Laureata „Solidna Firma” otrzymali :
• Artykuły Instalacyjno-Przemysłowe Irena i Józef Misiura, Ropczyce,
• „AGROL-BUD” Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Marek Tęczar, Wielopole Skrzyńskie,
• Szkoła Języka Angielskiego „House of English” Ewelina Gawlik, Ropczyce,
• Stacja Partnerka „Arka” P.H.U. Stacja Paliw Zenon Malski, 
• Zakład Usług Komunalnych w Ostrowie,
• Transport Spedycja - Zbigniew Szeliga, Sędziszów Młp.,
• Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Sędziszowie Młp.
• Ochrona Mienia „Pewność” Sp. z o.o.,  Ropczyce.


Tytuł Laureata „Pięciolecia” otrzymała:
• Firma Zakłady Magnezytowe Invest S.A., Leon Marciniec, Ropczyce.


W trakcie balu karnawałowego uczestnikom gali przygrywał zespół „TRYTON”.


Aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii, kliknij >>TUTAJ<<

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności