XI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Dodany: 26.04.2010 Zmieniany: 26.04.2010
A A A
W dniach 24 i 25 kwietnia 2010 r. w hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum odbył się XI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. rozgrywany w ramach Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.
W dniach 24 i 25 kwietnia 2010 r. w hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum odbył się XI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. rozgrywany w ramach Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. 126 uczestników rywalizowało o zwycięstwo, nagrody oraz o awans do dalszych szczebli współzawodnictwa.

Zawody przeprowadzone były w zależności od ilości uczestników, najczęściej systemem do „dwóch przegranych” oraz „każdy z każdym” w kategoriach, w których było mniej uczestników. Rozgrywano pojedynki w grach indywidualnych wg przepisów polskiego Związku Tenisa Stołowego.


Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali nagrody indywidualne w postaci pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych, które osobiście wręczał Burmistrz - Pan Kazimierz Kiełb.


Rywalizację w kategorii wiekowej do lat 13, która była najbardziej liczna oraz kategorię osób niepełnosprawnych przeprowadzono w sobotę 24 kwietnia br. a pozostałe w niedzielę 25 kwietnia br.


Wyniki w poszczególnych kategoriach:




Kategoria do lat 13 – dziewczęta (23 uczestniczki)


1. Brygida Ziajor – SP Szkodna


2. Ilona Surman – SP Góra Ropczycka


3. Barbara Goraj – SP Zagorzyce Górne




Kategoria do lat 13 – chłopcy (25 uczestników)


1. Damian Bykowski – SP Zagorzyce Górne


2. Mateusz Ochał – SP Zagorzyce Górne


3. Tomasz Pichla – SP Borek Wielki




Kategoria od lat 14 – 16 – dziewczęta (15 uczestniczek)


1. Karolina Kujda – Gimnazjum Zagorzyce Górne


2. Gabriela Róg – Gimnazjum Zagorzyce Górne


3. Wioletta Pieprzak – Gimnazjum Zagorzyce Górne




Kategoria od 14 –16 lat – chłopcy (16 uczestników)


1. Aleksander Zawiślak – Gimnazjum Zagorzyce Górne


2. Michał Skarbek – Gimnazjum Sędziszów Młp.


3. Grzegorz Mucha – Gimnazjum Zagorzyce Górne




Kategoria 17 – 19 lat – kobiety (3 uczestniczki)


1. Anastazja Wszołek - Góra Ropczycka


2. Iwona Pająk - Łączki Kucharskie


3. Anna Mucha - Zagorzyce




Kategoria 17 – 19 lat – mężczyźni (11 uczestników)


1. Rafał Ziajor – Góra Ropczycka


2. Paweł Wytrwał - Zagorzyce


3. Mateusz Chmiel - Szkodna




Kategoria 20 – 44 lat – kobiety (6 uczestniczek)


1. Elżbieta Sołtys - Borek Wielki


2. Marzena Skarbek - Wolica Piaskowa


3. Katarzyna Róg - Zagorzyce




Kategoria 20 – 44 lat – mężczyźni (12 uczestników)


1. Roman Zawiślak - Zagorzyce


2. Marek Kochmański - Sędziszów Młp.


3. Łukasz Wytrwał - Zagorzyce




Kategoria powyżej 45 lat – mężczyźni (4 uczestników)


1. Ryszard Wszołek – Góra Ropczycka


2. Zbigniew Mucha – Zagorzyce


3. Bogdan Białrucki – Sędziszów Młp.




Kategoria osób niepełnosprawnych - dziewczęta (6 uczestniczek)


1. Anna Mucha – Zagorzyce


2. Marta Magdoń – Gimnazjum Zagórzyce Górne


3. Janina Czaja – ŚDS w Sędziszowie Młp.




Kategoria osób niepełnosprawnych - chłopcy (5 uczestników)


1. Mariusz Placek - ŚDS w Sędziszowie Młp.


2. Daniel Ostrowski - ŚDS w Sędziszowie Młp.


3. Grzegorz Pichla – ŚDS w Sędziszowie Młp.


 Aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii, kliknij >>TUTAJ<<

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności