IX PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Dodany: 14.01.2011 Zmieniany: 14.01.2011
A A A
13 stycznia br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Młp. odbył się IX Przegląd Kolęd i Pastorałek.

13 stycznia br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Młp. odbył się IX Przegląd Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy konkursu organizowanego przez LO i MGOK w Sędziszowie Młp. prezentowali kolędy, pastorałki, a także piosenki związane tematycznie z Bożym Narodzeniem.


Występy oceniało jury w składzie:
p. Elżbieta Świniuch - Zastępca Burmistrza Sędziszowa Młp.
p. Monika Szarek - emerytowana Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Sędziszowie Młp.- przewodnicząca JURY
ks. Krzysztof Gac - proboszcz Parafii p. w. Bożego Miłosierdzia w Sędziszowie Młp.,
o. Janusz Pałka - Gwardian Klasztoru OO. Kapucynów w Sędziszowie Młp.
p. Paweł Pasela - nauczyciel muzyki w Gimnazjum  w Iwierzycach.


Wyniki konkursu:
Kategoria I - przedszkola
1 miejsce - Oliwia Bartusik, Aleksandra Janas, Mateusz Kołodziej - Publiczne Przedszkole w Wolicy Piaskowej.
2 miejsce (równorzędne) - grupa starszaków - Publiczne Przedszkole nr 1 w Sędziszowie Młp. i zespół wokalny - Maciej Czapka, Zuzanna Gdowik, Amelia Idzik, Dominika Warzocha, Karolina Kubrak, Martyna Kmieć, Julita Gniewek, Maksymilian Siewierski, Miłosz Dral, Błażej Pichla i solista – Mateusz Jarząb - Publiczne Przedszkole nr 2 w Sędziszowie Młp.

Kategoria II - szkoły podstawowe
Wyróżnienie - Aleksandra Majka - Szkoła Podstawowa w Borku Wielkim (oddział 0)
1 miejsce - Aleksandra Pieja, Konrad Siwiec - Szkoła Podstawowa w Wolicy Piaskowej.
2 miejsce - Karolina Dzik - Szkoła Podstawowa w Krzywej
3 miejsce - Zuzanna Medygrał - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Młp.              


Kategoria III – gimnazja
1 miejsce - zespół wokalno-instrumentalny - Oliwia Świder, Klaudia Bednarz, Katarzyna Majka, Justyna Drozd - gitara, Izabela Skoczek- skrzypce, Katarzyna Wojdon - skrzypce - Gimnazjum w Sędziszowie Młp.
2 miejsce - Ewelina Traciak - Gimnazjum w Zagorzycach Górnych.
3 miejsce - Emilia Róg - Gimnazjum w Zagorzycach Górnych.


Kategoria IV – szkoły ponadgimnazjalne
1 miejsce - Alicja Fijałkowska, Aneta Rolek, Monika Strzałka - Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie Młp.
2 miejsce (równorzędne) - Sylwia Panek i Patrycja Polek
3 miejsce - zespół wokalno-instrumentalny - Iwona Matysek, Katarzyna Książek, Mateusz Darłak - Zespół Szkół Zawodowych w Sędziszowie Młp.
                 

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności