ZŁOTE GODY

Dodany: 02.02.2011 Zmieniany: 02.02.2011
A A A
W dniu 27 stycznia 2011 roku w hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. odbyła się podniosła uroczystość wręczenia Medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” dla 23 par z terenu miasta i gminy Sędziszów Młp.

W dniu 27 stycznia 2011 roku w hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. odbyła się podniosła uroczystość  wręczenia Medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” dla 23 par z terenu miasta i gminy Sędziszów Młp., które przeżyły  minimum 50 lat w jednym związku małżeńskim. 


Uroczystej dekoracji  Jubilatów, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, dokonał Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego Pan Kazimierz Kiełb.


Jubilatom licznie towarzyszyli  najbliżsi członkowie rodziny.


Ponadto w uroczystości wzięli udział:
Pan Tadeusz Hulek – Przewodniczący Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim,
Pani Elżbieta Świniuch – z-ca Burmistrza w Sędziszowie Młp.,
Pan Jan Maroń – Sekretarz Gminy,
Ks. Ryszard Lis i ks. Krzysztof Gac – Proboszczowie sędziszowskich parafii,


O. Janusz Pałka – Gwardian Klasztoru O.O. Kapucynów w Sędziszowie Młp.,
Pani Alicja Szarek - Kierownik USC,
Pani Anna Rozwadowska – Z-ca Kierownika USC,


Pani Bożena Michalska – Dyrektor Gimnazjum w Sędziszowie Młp.,
Pan Kazimierz Popielarz – dyrektor MGOK  w Sędziszowie Młp.
Uroczystość została uświetniona występami zespołów „Blues” oraz „Paka Sędzisza”.




Medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” otrzymali:

1. Babiarz Tadeusz i Michalina z Sędziszowa Młp.
2. Bajor Jan i Stefania z Krzywej
3. Bryk Edward i Maria z Sędziszowa Młp.
4. Chełpa Stanisław i Maria z Zagorzyc
5. Doroba Stanisław i Janina z Sędziszowa Młp.
6. Drozd Bronisław i Maria z Sędziszowa Młp.
7. Drozd  Jan i Augustyna z Zagorzyc
8. Filipek Stanisław i Maria z Wolicy Piaskowej
9. Filipek Stefan i Józefa  z Wolicy Piaskowej
10. Fitoł Józef i Helena z Borku Wielkiego
11. Goraj Tadeusz i Alfreda  z Borku Wielkiego
12. Grzegorski Władysław i Jadwiga z Sędziszowa Młp.
13. Jagoda Roman i Cecylia z Sędziszowa Młp.
14. Jakubek Bronisław i Antonina z Wolicy Piaskowej
15. Maroń Józef i Krystyna z Kawęczyna Sędz.
16. Ogorzałek Ferdynand i Emilia z Sędziszowa Młp.
17. Pazdan Bronisław i Kazimiera z Kawęczyna Sędz.
18. Rogóż Adam i Władysława z Sędziszowa Młp.
19. Różański Stefan i Helena Czarnej Sędz.
20. Oleś Edward i Maria z Sędziszowa Młp.
21. Skoczek Władysław i Maria z Borku Wielkiego
22. Świder Władysław i Zofia z Kawęczyna Sędz.
23. Wróbel Aleksander i Władysława z Sędziszowa Młp.


Gratulujemy Szanownym Jubilatom!

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności