NOWE WŁADZE W JEDNOSTKACH OSP

Dodany: 16.03.2011 Zmieniany: 23.05.2011
A A A
Na terenie gminy Sędziszów Młp. od 8 stycznia 2011 r. do 20 lutego 2011 r. odbyły się zebrania sprawozdawczo-wyborcze w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych.

Na terenie gminy Sędziszów Młp. od 8 stycznia 2011 r. do 20 lutego 2011 r. odbyły się zebrania sprawozdawczo-wyborcze w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych w trakcie których wybierany był nowy Zarząd i Komisja Rewizyjna na kadencję 2011 – 2016, delegaci na Zjazd Miejsko-Gminny oraz przedstawiciele do Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Sędziszowie Młp.


Zjazd Miejsko-Gminny odbędzie się w Czarnej Sędziszowskiej 15 maja 2011 br.


Skład osobowy w poszczególnych jednostkach przedstawia się następująco:



OSP BĘDZIEMYŚL


ZARZĄD OSP:


Prezes – Dominik Lorenc
Wiceprezes–Naczelnik – Albert Bułatek
Wiceprezes – Paweł Drozd
Sekretarz – Karolina Bułatek
Skarbnik – Monika Kania
Gospodarz – Mateusz Bocheński


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Paweł Pazdan
Sekretarz – Przemysław Irzeński
Członek – Arkadiusz Grudziński


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Dominik Lorenc
Naczelnik – Albert Bułatek


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Dominik Lorenc



OSP BORECZEK


ZARZĄD OSP:


Prezes – Stanisław Świder
Wiceprezes –Naczelnik – Zbigniew Szczęch
Wiceprezes –Wojciech Kozek
Wiceprezes – Jan Filipek
Z-ca Naczelnika – Rafał Świder
Sekretarz – Jan Rolek
Skarbnik – Stanisław Maksymowicz
Gospodarz – Jan Bajor
Kronikarz – Monika Ferfecka


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Paweł Wójcik
Wiceprzewodniczący – Edward Filipek
Sekretarz – Waldemar Borek


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Stanisław Świder
Naczelnik – Zbigniew Szczęch


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:
Prezes – Stanisław Świder



OSP BOREK WIELKI


ZARZĄD OSP:


Prezes – Ryszard Przypek
Wiceprezes–Naczelnik – Marek Bochenek
Wiceprezes – Tomasz Felon
Z-ca Naczelnika – Sebastian Świątek
Sekretarz – Marek Kuroń
Skarbnik – Michał Kuroń
Gospodarz – Józef Marcinek
Członek – Krzysztof Surdel


KOMISJA REWIZYJNA OSP:
Przewodniczący – Franciszek Potwora
Wiceprzewodniczący – Sławomir Bartkowicz
Sekretarz – Dawid Marć


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Ryszard Przypek
Wiceprezes – Tomasz Felon
Członek – Stanisław Majka
Członek – Mateusz Rozmus


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Ryszard Przypek



OSP CIERPISZ


ZARZĄD OSP:


Prezes – Mieczysław Świder
Wiceprezes–Naczelnik – Leszek Orzech
Z-ca Naczelnika – Damian Majka
Sekretarz – Paweł Zawisza
Skarbnik – Krzysztof Majka
Gospodarz – Witold Kot


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Jacek Kot
Wiceprzewodniczący – Marian Różański
Sekretarz – Wiesław Hajduk


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Naczelnik – Leszek Orzech
Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej – Marian Różański


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Mieczysław Świder



OSP CZARNA SĘDZISZOWSKA


ZARZĄD OSP:


Prezes – Andrzej Świerad
Wiceprezes –Naczelnik – Wiesław Przydział
Wiceprezes – Edward Guzy
Sekretarz – Jan Pipała
Skarbnik – Stanisław Gniewek
Gospodarz – Jerzy Pipała
Kronikarz – Jan Pipała
Członek – Władysław Skwirut


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Mieczysław Ziobro
Wiceprzewodniczący – Tadeusz Bąk
Sekretarz – Robert Szybisty


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Andrzej Świerad
Naczelnik – Wiesław Przydział
Członek – Dawid Świerad
Członek – Robert Sędłak


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Andrzej Świerad



OSP GÓRA ROPCZYCKA


ZARZĄD OSP:


Prezes – Marek Walczyk
Wiceprezes–Naczelnik – Krzysztof Wrona
Wiceprezes – Marek Róg
Z-ca Naczelnika – Andrzej Szpara
Sekretarz – Paulina Róg
Skarbnik – Grzegorz Walczyk
Gospodarz – Tadeusz Gil
Kronikarz – Tomasz Zub
Członek – Józef Wozowicz


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Janusz Miś
Wiceprzewodniczący – Krzysztof Kozek
Sekretarz – Magdalena Bochenek


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:
Prezes – Marek Walczyk
Członek – Stanisław Szpara
Członek – Tadeusz Gil


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Marek Walczyk



OSP KAWĘCZYN SĘDZISZOWSKI


ZARZĄD OSP:


Prezes – Łukasz Feret
Wiceprezes–Naczelnik – Krzysztof Baran
Wiceprezes – Zygmunt Daniel
Z-ca Naczelnika – Bogusław Kocur
Sekretarz – Artur Krzywdzik
Skarbnik – Tomasz Niewiadomski
Członek – Stanisław Darłak


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Sławomir Daniel
Wiceprzewodniczący – Bartłomiej Wątroba
Sekretarz – Bogusław Żądło


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Z-ca Naczelnika – Bogusław Kocur


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Łukasz Feret



OSP KLĘCZANY


ZARZĄD OSP:


Prezes – Tomasz Gwizdak
Wiceprezes–Naczelnik – Ryszard Szozda
Wiceprezes – Piotr Kopala
Z-ca Naczelnika – Robert Szozda
Sekretarz – Łukasz Pomianek
Skarbnik – Grzegorz Charchut
Kronikarz – Łukasz Gwizdak


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Zbigniew Dziedzic
Wiceprzewodniczący – Władysław Kłos
Sekretarz – Michał Doroba


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Wiceprezes – Naczelnik – Ryszard Szozda


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Tomasz Gwizdak



OSP KRZYWA


ZARZĄD OSP:


Prezes – Józef Majka
Wiceprezes – Naczelnik – Henryk Zając
Wiceprezes – Adam Zawadzki
Z-ca Naczelnika – Lesław Bezara
Sekretarz – Łukasz Trojan
Skarbnik – Kazimierz Kozak
Gospodarz – Mieczysław Świniuch


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Janusz Basara
Członek – Andrzej Kłósek
Członek – Augustyn Bocheński


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Józef Majka
Wiceprezes–Naczelnik – Henryk Zając
Wiceprezes – Adam Zawadzki
Z-ca Naczelnika – Lesław Cezara
Sekretarz – Łukasz Trojan


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Józef Majka
Wiceprezes–Naczelnik – Henryk Zając



OSP RUDA


ZARZĄD OSP:


Prezes – Marian Krupa
Wiceprezes–Naczelnik – Wojciech Bochnak
Z-ca Naczelnika – Mariusz Dzik
Sekretarz – Wojciech Zawisza
Skarbnik – Andrzej Zawisza
Gospodarz – Sławomir Dzik
Kronikarz – Wojciech Zawisza
Członek – Marek Sum


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Piotr Olszowy
Wiceprzewodniczący – Zbigniew Saj
Sekretarz – Paweł Zioło


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Marian Krupa
Naczelnik – Wojciech Bochnak


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Marian Krupa



OSP SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI


ZARZĄD OSP:


Prezes – Eugeniusz Alberski
Wiceprezes – Marcin Kuman
Wiceprezes – Kazimierz Czuczman
Z-ca Naczelnika – Robert Koza
Sekretarz – Grzegorz Wrona
Skarbnik – Mateusz Kłeczek
Członek Zarządu – Jacek Przybek


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Dawid Zając
Członek – Mateusz Kopala
Członek – Kamil Pukalski


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Eugeniusz Alberski
Sekretarz – Grzegorz Wrona


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Eugeniusz Alberski
Sekretarz – Grzegorz Wrona



OSP SZKODNA


ZARZĄD OSP:


Prezes – Jan Ziajor
Wiceprezes–Naczelnik – Andrzej Czaja
Wiceprezes – Józef Drozd
Z-ca Naczelnika – Zbigniew Drozd
Sekretarz – Bogdan Bujak
Skarbnik – Stanisław Drozd
Gospodarz – Krzysztof Szpara
Kronikarz – Krzysztof Dutka
Członek – Jerzy Ochał


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Jan Szpara
Wiceprzewodniczący – Edward Bielak
Sekretarz – Roman Szpara


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Jan Ziajor
Wiceprezes – Józef Drozd


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Jan Ziajor



OSP WOLICA ŁUGOWA


ZARZĄD OSP:


Prezes – Marek Drozd
Wiceprezes–Naczelnik – Jerzy Baran
Wiceprezes – Mariusz Ochał
Z-ca Naczelnika – Paweł Szczypek
Sekretarz – Marcin Żurek
Skarbnik – Andrzej Gargaś
Gospodarz – Mieczysław Olech
Kronikarz – Stanisław Czapka
Członek – Edward Szczypek


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Janusz Szczypek
Wiceprzewodniczący – Marek Ćwiczak
Sekretarz – Ryszard Baran


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Marek Drozd
Skarbnik – Andrzej Gargaś


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Marek Drozd



OSP WOLICA PIASKOWA


ZARZĄD OSP:


Prezes – Tadeusz Głodek
Wiceprezes–Naczelnik – Ignacy Przydział
Wiceprezes – Wiesław Fabianowicz
Z-ca Naczelnika – Jan Pająk
Sekretarz – Stefan Pondo
Skarbnik – Lesław Głodek
Gospodarz – Józef Pichla
Kronikarz – Tadeusz Buraś
Członek – Roman Głodek
Członek – Bogusław Daniel


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Piotr Marchlik
Wiceprzewodniczący – Grzegorz Siuszko
Sekretarz – Kazimierz Kozak
Członek – Franciszek Paśko


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Tadeusz Głodek
Naczelnik – Ignacy Przydział


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Naczelnik – Ignacy Przydział



OSP ZAGORZYCE DOLNE


ZARZĄD OSP:


Prezes – Franciszek Bochnak
Wiceprezes–Naczelnik – Stanisław Kozek
Wiceprezes – Wiesław Niemiec
Z-ca Naczelnika – Jarosław Róg
Sekretarz – Czesław Róg
Skarbnik – Andrzej Toton
Gospodarz – Bolesław Róg
Kronikarz – Jan Toton
Członek – Józef Toton


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Edward Jarząb
Wiceprzewodniczący – Lesław Marciniec
Sekretarz – Stanisław Pazdan


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Franciszek Bochnak
Naczelnik – Stanisław Kozek
Sekretarz – Czesław Róg


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Franciszek Bochnak



OSP ZAGORZYCE GÓRNE


ZARZĄD OSP:


Prezes – Bolesław Przydział
Wiceprezes–Naczelnik – Józef Walczyk
Wiceprezes – Józef Kujda
Z-ca Naczelnika – Krzysztof Kurowski
Sekretarz – Zofia Pawlaczyk
Skarbnik – Janusz Ochał
Gospodarz – Adam Kubik
Kronikarz – Szczepan Walczyk
Członek – Mariusz Kubik


KOMISJA REWIZYJNA OSP:


Przewodniczący – Tadeusz Kujda
Wiceprzewodniczący – Dominik Ziobro
Sekretarz – Stanisław Bizoń


DELEGACI NA ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Bolesław Przydział
Naczelnik – Józef Walczyk
Skarbnik – Janusz Ochał
Gospodarz – Adam Kubik


PRZEDSTAWICIELE DO ZARZĄDU ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZOSP RP:


Prezes – Bolesław Pazdan

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności