TURNIEJE TENISA STOŁOWEGO

Dodany: 28.03.2011 Zmieniany: 28.03.2011
A A A
W hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum w dniach 26-27 marca 2011 r. rozegrano dwa turnieje w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. – XII Olimpiadę oraz I Turniej Strażaków OSP.

W hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum w dniach 26-27 marca 2011 r. rozegrano dwa turnieje w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp.  – XII Olimpiadę oraz I Turniej Strażaków OSP. Tegoroczne zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, rywalizowało w nich 194 uczestników, w tym po raz pierwszy 40 strażaków z jednostek OSP. Zawody prowadzone były w zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych systemem „do dwóch przegranych” lub „każdy z każdym” w grach indywidualnych w/g przepisów PZTS.
Zwycięzcy otrzymali nagrody indywidualne w postaci pucharów i sprzętu sportowego, które wręczali, w sobotę Pani Elżbieta Świniuch – Z-ca Burmistrza a w niedzielę Pan Burmistrz Kazimierz Kiełb.
Współzawodnictwo strażaków zostało zakończone na zawodach gminnych a pierwszych dwóch zawodników w poszczególnych kategoriach Olimpiady będzie reprezentowało naszą gminę w powiatowych eliminacjach XII Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.
Rywalizację w grupie wiekowej do lat 13, która była najbardziej liczna oraz kategorię osób niepełnosprawnych przeprowadzono w sobotę 26 marca br. a pozostałe kategorie i współzawodnictwo strażaków w niedzielę 27 marca br.


Wyniki w poszczególnych turniejach i kategoriach:


I TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO STRAŻAKÓW OSP


Kategoria 17 – 39 lat 
1. Bartłomiej Jarząb – OSP Zagorzyce Dolne
2. Wojciech Kozek – OSP Boreczek
3. Kendryk Piotr – OSP Góra Ropczycka


Kategoria 40 lat i powyżej
1. Marek Bykowski – OSP Zagorzyce Górne
2. Mieczysław Świder – OSP Cierpisz
3. Andrzej Świerad – OSP Czarna Sędz.



XII PODKARPACKA OLIMPIADA TENISA STOŁOWEGO


Kategoria do lat 13 – dziewczęta
1. Oliwia Kubik – SP Góra Ropczycka
2. Brygida Ziajor – SP Szkodna
3. Barbara Goraj – SP Zagorzyce Górne


Kategoria do lat 13 – chłopcy
1. Damian Bykowski – SP Zagorzyce Górne
2. Tomasz Pichla – SP Borek Wielki
3. Maksymilian Ochał – SP Zagorzyce Górne


Kategoria od lat 14 – 16 – dziewczęta
1. Karolina Kujda – Gimnazjum Zagorzyce Górne
2. Sylwia Pichla – Gimnazjum Sędziszów Młp.
3. Wioletta Pieprzak – Gimnazjum Zagorzyce Górne


Kategoria od 14 –16 lat – chłopcy
1. Aleksander Zawiślak – Gimnazjum Zagorzyce Górne
2. Grzegorz Mucha – Gimnazjum Zagorzyce Górne
3. Kamil Malski – Gimnazjum Zagorzyce Górne


Kategoria 17 – 19 lat – kobiety
1. Anastazja Wszołek - Góra Ropczycka
2. Dorota Orzech – Sędziszów Młp.
3. Anna Mucha - Zagorzyce


Kategoria 17 – 19 lat – mężczyźni
1. Elpidiusz Wszołek – Góra Ropczycka
2. Paweł Wytrwał - Zagorzyce
3. Rafał Ziajor – Góra Ropczycka


Kategoria 20 – 39 lat – kobiety
1. Agnieszka Delikat – Sędziszów Młp.
2. Lidia Godyń – Sędziszów Młp.
3. Renata Skomra - Krzywa


Kategoria 20 – 39 lat – mężczyźni
1. Marek Kochmański - Sędziszów Młp.
2. Łukasz Wytrwał - Zagorzyce
3. Krzysztof Czapka – Sędziszów Młp.


Kategoria 40 lat i powyżej - mężczyźni
1. Ryszard Wszołek – Góra Ropczycka
2. Bogdan Białorucki – Sędziszów Młp.
3. Bolesław Jasiński – Sędziszów Młp.


Kategoria 40 lat i powyżej - kobiety
1. Agata Wąsowska – Sędziszów Młp.
2. Magdalena Skoczek – Sędziszów Młp.


Kategoria osób niepełnosprawnych - dziewczęta
1. Marta Magdoń – Zagorzyce 
2. Janina Czaja – ŚDS w Sędziszowie Młp.
3. Paulina Pawlak –  ŚDS w Sędziszowie Młp.


Kategoria osób niepełnosprawnych - chłopcy
1. Mariusz Placek - ŚDS w Sędziszowie Młp.
2. Daniel Ostrowski - ŚDS w Sędziszowie Młp.
3. Grzegorz Pichla – ŚDS w Sędziszowie Młp.


 

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności