WYNIKI BIEGU SĘDZISZA

Dodany: 16.06.2011 Zmieniany: 17.06.2011
A A A
Blisko 200 uczestników zgromadził na starcie VII ULICZNY BIEG SĘDZISZA rozgrywany w piątek 10 czerwca br. na sedziszowskim rynku.

Blisko 200 uczestników zgromadził na starcie VII ULICZNY BIEG SĘDZISZA rozgrywany w piątek 10 czerwca br. na sedziszowskim rynku.
W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Szkoły podstawowe - dziewczęta kl. 1-2:
Miejsce I - Julia Ochał - SP Czarna Sędz.
Miejsce II - Wiktoria Mytych - SP Czarna Sędz.
Miejsce III - Zuzanna Róg - SP Szkodna
Miejsce IV - Anna Kozek - SP Zagorzyce Dln.
Miejsce V - Karolina Gaffka - SP nr 3 Sędziszów Młp.
Miejsce VI - Katarzyna Szczecim - SP Wolica Piaskowa


Szkoły podstawowe - dziewczęta kl. 3-4:
Miejsce I - Emilia Czapka - SP nr 2 Sędziszów Młp.
Miejsce II - Ilona Malska - SP Zagorzyce Grn.
Miejsce III - Patrycja Trojan - SP Krzywa
Miejsce IV - Wioletta Piwowar - SP Krzywa
Miejsce V - Zofia Ziemba - SP nr 2 Sędziszów Młp.
Miejsce VI - Kinga Lorenc - SP Będziemyśl

Szkoły podstawowe - dziewczęta kl. 5-6:
Miejsce I - Gabriela Przydział - SP Boreczek
Miejsce II - Gabriela Jarząb - SP Zagorzyce Dln.
Miejsce III - Anna Sado - SP Borek Wlk.
Miejsce IV - Justyna Różańska - SP Czarna Sędz.
Miejsce V - Patrycja Pazdan - Zagorzyce Dln.
Miejsce VI - Weronika Czółno - SP nr 3 Sędziszów Młp.


Szkoły ponadpodstawowe - dziewczęta:
Miejsce I - Karolina Kozek - Gim. Zagorzyce
Miejsce II - Wioletta Pieprzak - Gim. Zagorzyce
Miejsce III - Aleksandera Charchut - Gim. Zagorzyce
Miejsce IV - Karolina Potwora - Gim. Czarna Sędz.
Miejsce V - Aneta Kozak - Gim. Czarna Sędz.


OPEN - dziewczęta:
Miejsce I - Monika Kawa - Rzeszów
Miejsce II - Danuta Zatorska - Ropczyce
Miejsce III - Renata Skomra - Krzywa


Szkoły podstawowe - chłopcy kl. 1-2:
Miejsce I - Adrian Grębosz - SP nr 3 Sędziszów Młp.
Miejsce II - Dawid Drwal - SP nr 3 Sędziszów Młp.
Miejsce III - Dominik Dobrzewski -  SP nr 2 Sędziszów Młp.
Miejsce IV - Kacper Kościak - SP Będziemyśl
Miejsce V - Piotr Piwowar - SP nr 3 Sędziszów Młp.
Miejsce VI - Bartłomiej Birkowski - SP Będziemyśl


Szkoły podstawowe - chłopcy kl. 3-4:
Miejsce I - Stefan Osztreicher - SP nr 3 Sędziszów Młp.
Miejsce II - Jakub Sado - SP Borek Wlk.
Miejsce III - Dominik Wnęk - SP Wolica Piaskowa
Miejsce IV - Marcin Siwiec - SP Zagorzyce Dln.
Miejsce V - Benedykt Baljon - SP Zagorzyce Dln.
Miejsce VI - Karol Siwiec - SP Boreczek


Szkoły podstawowe - chłopcy kl. 5-6:
Miejsce I - Tomasz Pichla - SP Borek Wlk.
Miejsce II - Damian Kłósek - SP Zagorzyce Dln.
Miejsce III - Wojciech Przydział - SP Boreczek
Miejsce IV - Patryk Szczęch - SP Wolica Piaskowa
Miejsce V - Hubert Borowiec - SP Boreczek
Miejsce VI - Artur Saj - SP Borek Wlk.


Szkoły ponadpodstawowe - chłopcy:
Miejsce I - Patryk Stokłosa - Gim. Sedziszów Młp.
Miejsce II - Tomasz Orzech - Gim. Czarna Sędz.
Miejsce III - Mateusz Siwiec - Gim. Zagorzyce
Miejsce IV - Mateusz Czaja - Gim. Zagorzyce
Miejsce V - Bartłomiej Posłuszny - Gim. Sedziszów Młp.
Miejsce VI - Marcin Róg - Gim. Zagorzyce Grn.


OPEN - chłopcy:
Miejsce I - Andrzej Cisek - Rzeszów
Miejsce II - Arkadiusz Niemiec - Zagorzyce
Miejsce III - Michał Mycek - Sędziszów Młp.
Miejsce IV - Michał Filipek - Ropczyce
Miejsce V - Piotr Jasiński - Sędziszów Młp.
Miejsce VI - Józef Kubik - Sędziszów Młp.
Miejsce VII - Wojciech Sado - Borek Wlk.
 


 

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności