WYNIKI TURNIEJÓW TENISA STOŁOWEGO

Dodany: 19.03.2012 Zmieniany: 19.03.2012
A A A
W hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum w sobotę i niedzielę 17-18 marca 2012 r. rozegrano dwa turnieje w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. – XIII Olimpiadę oraz II Turniej Strażaków OSP.

W hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum w sobotę i niedzielę 17-18 marca 2012 r. rozegrano dwa turnieje w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp.  – XIII Olimpiadę oraz II Turniej Strażaków OSP.
Tegoroczne zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, rywalizowało w nich aż 194 uczestników, w tym 37 strażaków z jednostek OSP. Zawody prowadzone były w grach indywidualnych, systemem „do dwóch przegranych” lub „każdy z każdym” w zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych, w/g przepisów PZTS.
Zwycięzcy otrzymali nagrody indywidualne w postaci pucharów i sprzętu sportowego, które wręczali Burmistrz Kazimierz Kiełb, Sekretarz Gminy Jan Maroń, sędzia główny Wojciech Sierosławski oraz Prezes GSZS „Sędzisz”Andrzej Szczypek.
Współzawodnictwo strażaków zostało zakończone na zawodach gminnych a pierwszych dwóch zawodników w poszczególnych kategoriach Olimpiady będzie reprezentowało naszą gminę w powiatowych eliminacjach XIII Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.
Rywalizację w grupie wiekowej do lat 13, która była najbardziej liczna (88 uczestników) oraz kategorię osób niepełnosprawnych przeprowadzono w sobotę 17 marca br. a pozostałe oraz współzawodnictwo strażaków w niedzielę 18 marca br.


Wyniki w poszczególnych turniejach i kategoriach:


II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO STRAŻAKÓW OSP


Kategoria 17 – 39 lat 
1. Bartłomiej Jarząb – OSP Zagorzyce Dolne
2. Wojciech Kozek – OSP Boreczek
3. Rafał Ziajor – OSP Góra Ropczycka


Kategoria 40 lat i powyżej
1. Wiesław Fabianowicz – OSP Wolica Piaskowa
2. Dariusz Róg – OSP Zagorzyce Dolne
3. Marek Bykowski – OSP Zagorzyce Górne



XIII PODKARPACKA OLIMPIADA TENISA STOŁOWEGO


Kategoria do lat 13 – dziewczęta
1. Anna Sado – SP Borek Wielki
2. Natalia Pałka – SP Będziemyśl
3. Anna Mędrygał – SP Nr 3 Sędziszów Młp.


Kategoria do lat 13 – chłopcy
1. Dawid Zawiślak – SP Zagorzyce Górne
2. Mateusz Kurowski – SP Zagorzyce Górne
3. Krystian Fabiński – SP Czarna Sędz.


Kategoria od lat 14 – 16 – dziewczęta
1.Sylwia Pichla – Gimnazjum Sędziszów Młp.
2.Karolina Kujda – Gimnazjum Zagorzyce Górne
3.Wioletta Pieprzak – Gimnazjum Zagorzyce Górne


Kategoria od 14 –16 lat – chłopcy
1. Krystian Kipa – Gimnazjum Zagorzyce Górne
2. Kamil Malski – Gimnazjum Zagorzyce Górne
3. Hubert Róg – Gimnazjum Zagorzyce Górne


Kategoria 17 – 19 lat – kobiety
1. Anastazja Wszołek - Góra Ropczycka
2. Gabriela Róg – Zagorzyce
3. Ewa Zawisza - Ruda


Kategoria 17 – 19 lat – mężczyźni
1. Aleksander Zawiślak – Zagorzyce
2. Grzegorz Mucha - Zagorzyce
3. Bartłomiej Urban – Borek Wielki


Kategoria 20 – 39 lat – kobiety
1. Agnieszka Delikat – Sędziszów Młp.
2. Lidia Godyń – Sędziszów Młp.


Kategoria 20 – 39 lat – mężczyźni
1.Łukasz Wytrwał - Zagorzyce
2.Krzysztof Czapka – Sędziszów Młp.
3.Elpidiusz Wszołek – Góra Ropczycka


Kategoria 40 lat i powyżej - mężczyźni
1. Ryszard Wszołek – Góra Ropczycka
2. Stanisław Wszołek – Sędziszów Młp.
3. Bogdan Białorucki – Sędziszów Młp.


Kategoria 40 lat i powyżej - kobiety
1.Beata Maś - Będziemyśl
2.Agata Wąsowska – Sędziszów Młp.
3.Magdalena Skoczek – Sędziszów Młp.


Kategoria osób niepełnosprawnych - dziewczęta
1.Marta Magdoń – Zagorzyce 
2.Paulina Pawlak –  ŚDS w Sędziszowie Młp.


Kategoria osób niepełnosprawnych - chłopcy
1. Mariusz Placek - ŚDS w Sędziszowie Młp.
2. Daniel Ostrowski - ŚDS w Sędziszowie Młp.
3. Grzegorz Pichla – ŚDS w Sędziszowie Młp.



 

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności