TURNIEJ ORLIKA – GRUPA MŁODSZA

Dodany: 18.09.2012 Zmieniany: 18.09.2012
A A A
14 i 15 września br. na Orliku w Sędziszowie Młp. miała miejsce rywalizacja drużyn dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej 10-11 lat w III Turnieju Orlika.

14 i 15 września br. na Orliku w Sędziszowie Młp. miała miejsce rywalizacja drużyn dziewcząt  i chłopców w kategorii wiekowej 10-11 lat w III Turnieju Orlika.
                                           
Wyniki rywalizacji dziewcząt w dn. 14 września:
SP Nr 3 Sędziszów Młp. - SP Góra Ropczycka 0:0
SP Nr 3 Sędziszów Młp. - SP Szkodna 4:0
SP Góra Ropczycka - SP Kawęczyn 0:1
SP Kawęczyn - SP 3 Sędziszów Młp. 2:1
SP Góra Ropczycka - SP Szkodna 3:0
SP Szkodna - SP Kawęczyn 0:7


Klasyfikacja końcowa:
1.SP Kawęczyn
2.SP 3 Sędziszów Młp
3.SP Góra Ropczycka
4.SP Szkodna


Zwycięska drużyna z Kawęczyna wystąpiła w składzie: Filipek Aleksandra, Ślączka Patrycja, Tomasik Natalia, Zawisza Renata Magdalena, Gdowik Krystyna, Persak Joanna Aleksandra, Stefanin Justyna, Żurek Joanna, Kurzeja Krystyna, opiekun  Jolanta Sadowska.


Wyniki rywalizacji chłopców w dn. 15 września:


GR I
SP Nr 2 Sędziszów Młp. - SP Klęczany 5:0
SP Będziemyśl - SP Kawęczyn 0:2
SP Klęczany - SP Kawęczyn 1:3
SP Nr 2 Sędziszów Młp.  - SP Będziemyśl 2:0
SP Będziemyśl - SP Klęczany 1-1
SP Kawęczyn - SP 2 Sędziszów Młp. 0:3


GR II
SP Nr 3 Sędziszów Młp. – SP Góra Ropczycka 3:0
SP Góra Ropczycka – SP Szkodna 8:0
SP Nr 3 Sędziszów Młp. – SP Szkodna 9:0


Mecz o miejsca III-IV
SP Góra Ropczycka – SP Kawęczyn 0:1


Mecz o miejsca I-II
SP Nr 3 Sędziszów Młp.  – SP Nr 2 Sędziszów Młp. 2:0


Klasyfikacja końcowa:
1.SP Nr 3 Sędziszów Młp.
2.SP Nr 2 Sędziszów Młp.
3.SP Kawęczyn
4.SP Szkodna


Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Czółno Amadeusz, Dyło Mateusz, Rak Remigiusz,  Wesołowski Klaudiusz, Rudy Hubert, Lewkowicz Dawid, Oleś Hubert, Karwat Kacper, Grabowy Dawid, opiekun Ewa Piwowar.


Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, drużyny ze szkół podstawowych w Kawęczynie oraz Nr 3 w Sędziszowie Młp. będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach rejonowych III Turnieju Orlika o Puchar Premiera.
Łącznie w całym turnieju w dn. 8-10 oraz 14-15 września rywalizowało około 300 uczniów w wieku 10-13 lat.

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności