XIII Turniej Wiedzy Pożarniczej

XIII Turniej Wiedzy Pożarniczej

23 marca br. w Krzywej odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. 35 uczniów z 14 szkół z gminy zmierzyło się z testami oraz wiedzą praktyczną z zakresu pożarnictwa. Troje najlepszych z każdej z kategorii weźmie udział w eliminacjach powiatowych. W trakcie konkursu uczestnicy mogli obejrzeć pokaz sprzętu przygotowany przez OSP Krzywa.

Ogłoszenie wyników konkursu

Ogłoszenie wyników konkursu

Ogłoszenie wyników konkursu ofert na wybór realizatora „Programu polityki zdrowotnej profilaktyki próchnicy zębów u dzieci w wieku 12 i 13 lat, zamieszkałych na terenie Gminy Sędziszów Małopolski” w 2018 r.

Wystawa w podziemiach ratusza

Wystawa w podziemiach ratusza

Grupa Inicjatyw Różnych zaprasza na wystawę zdjęć Pawła Wołosa oraz Damiana Matyja podsumowującą inicjatywę "BUCZY-NA poważnie...". Wystawa będzie czynna od 23 marca do 9 kwietnia 2018 r. w podziemiach sędziszowskiego ratusza.

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Spotkania informacyjno-szkoleniowe dla organizacji pozarządowych oraz mieszkańców obszaru LSR.

XIX Turniej Tenisa Stołowego

XIX Turniej Tenisa Stołowego

W hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. w dn. 14-15 kwietnia 2018 r. odbędzie się już XIX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. w ramach "Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego". Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w turnieju! Początek zawodów zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godz. 9.00.

VIII Turniej Tenisa Stołowego Strażaków OSP

VIII Turniej Tenisa Stołowego Strażaków OSP

W niedzielę 15 kwietnia 2018 r. w hali sportowej przy sędziszowskim gimnazjum odbędzie się VIII Turniej Tenisa Stołowego Strażaków OSP o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. Początek zawodów o godz. 9.00, zapraszamy strażaków ochotników do udziału w turnieju!

VIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza

VIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza

17 marca br. w sali przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Młp. odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego. Nad imprezą patronat honorowy objął Marszałek Województwa Podkarpackiego, a wzięło w niej udział ponad 330 graczy z kraju i zagranicy.

Punkt doradczy dla rolników

Punkt doradczy dla rolników

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego informuje, że 19 marca 2018 r. zostanie uruchomiony Punkt Informacyjno-Doradczy dla rolników z naszej gminy, w którym udzielana będzie bezpłatna pomoc w zakresie wypełniania wniosków o płatności obszarowe do gruntów rolnych. Biuro to ma swoją siedzibę w sali konferencyjnej - pokój nr 10, na II piętrze w Domu Strażaka w Sędziszowie Młp., wejście do ul. Polnej i czynne będzie w dni robocze w godz. 7.30-15.30 do 15 maja 2018 r.

Konkurs plastyczny dla dzieci

Konkurs plastyczny dla dzieci

W ramach działań popularyzujących wiedzę na temat zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci, który przebiega pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Współorganizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.

Czas na staż - druga edycja

Czas na staż - druga edycja

ZETO RZESZÓW Sp. z o.o. ogłasza nabór kandydatów do projektu "Czas na staż - druga edycja".

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności