Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim zapraszają na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 23 marca br. w Domu Kultury.

XLVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XLVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

19 marca 2018 r. (tj. poniedziałek) o godz. 15.00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Młp. odbędzie się XLVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim.

Świętowali Dzień Kobiet

Świętowali Dzień Kobiet

8 marca 2018 r. na zaproszenie burmistrza Bogusława Kmiecia w sędziszowskim Domu Kultury spotkały się panie z kół gospodyń wiejskich, radne miejskie oraz panie, które zasiadają w Radzie Seniorów. Życzenia i kwiaty na ręce składali włodarze gminy i poseł Kazimierz Moskal.

Już w sobotę VIII Ogólnopolski Turniej Szachowy

Już w sobotę VIII Ogólnopolski Turniej Szachowy

17 marca br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. ks. Maciąga w Sędziszowie Młp. odbędzie się VIII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego, nad którą patronat honorowy objął Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Nabór do projektu

Nabór do projektu "Podkarpacki e-Senior"

Gmina Sędziszów Małopolski informuje o możliwości wzięcia udziału w projekcie "Podkarpacki E-Senior". Zainteresowanych seniorów, osoby powyżej 65 roku życia, prosimy o zgłaszanie telefoniczne chęci udziału w projekcie pod nr tel. 17/ 745 36 36 w terminie do 16 marca br. do godz.12:00.

Profilaktyka próchnicy - konkurs ofert

Profilaktyka próchnicy - konkurs ofert

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego OGŁASZA KONKURS OFERT na wybór realizatora „Programu polityki zdrowotnej profilaktyki próchnicy zębów u dzieci w wieku 12 i 13 lat, zamieszkałych na terenie Gminy Sędziszów Małopolski” zwanego dalej Programem w roku 2018.

Biegli Tropem Wilczym

Biegli Tropem Wilczym

4 marca br. po raz drugi w nasze miasto uczestniczyło w ogólnopolskim wydarzeniu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Ponad 170 biegaczy: dzieci, młodzież, starsi, żołnierze, strażacy, policjanci, sportowcy, przebiegło 1963 metry, by uczcić w ten sposób pamięć bohaterów. W całej Polsce w 320 miastach w biegu wzięło udział ponad 70 tys. biegaczy. Przed biegiem w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego odprawiona została Msza Święta, podczas której Orlęta złożyły przysięgę. Po Eucharystii uczestnicy uroczystości złożyli wieńce Memoriałem Sybiraków Armii Krajowej Podobwodu Sędziszów.

Premiera i jubileusz Licealnego Teatru Muzycznego

Premiera i jubileusz Licealnego Teatru Muzycznego

"Robin Hood" to najnowszy musical Licealnego Teatru Muzycznego działającego przy sędziszowskim Liceum Ogólnokształcącym. Premiera odbyła się 4 marca na scenie Domu Kultury. Tym spektaklem teatr obchodzi 10-lecie istnienia.

535 rocznica nadania praw miejskich dla Sędziszowa

535 rocznica nadania praw miejskich dla Sędziszowa

28 lutego br. uroczystą sesją uczczono 535 rocznicę nadania praw miejskich dla miasta Sędziszów Małopolski. Po raz kolejny wręczono też tytuł Honorowego Obywatela Miasta Sędziszów Małopolski i wyróżnienia Zasłużonego dla Ziemi Sędziszowskiej.

Pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

Pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

Powiat Ropczycko-Sędziszowski i Gmina Sędziszów Małopolski zapraszają na uroczystości upamiętniające Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" w Sędziszowie Małopolskim.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności