Program

Program "Przyjazny dom" - nabór wniosków 2018

Rada Nadzorcza Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Uchwałą Nr 4/2018 z dnia 7 lutego 2018 r. zatwierdziła Program PRZYJAZNY DOM na rok 2018, stanowiący ofertę dla osób fizycznych realizujących inwestycje z zakresu ochrony środowiska, zamieszkujących teren województwa podkarpackiego.

Radosne przedszkolaki

Radosne przedszkolaki

Od 31 sierpnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Młp. jest realizowany projekt pn. „Radosne przedszkolaki” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Ze względu na ogromne zapotrzebowanie na dodatkowe miejsca wychowania przedszkolnego na terenie gminy zdecydowano o utworzeniu ośrodka wychowania przedszkolnego w budynku przy ul. Jana Pawła II w Sędziszowie Młp., w którym do tej pory uczyła się młodzież gimnazjalna.

XLVII Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XLVII Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

28 lutego 2018 r. (tj. środa) o godz. 13.30 w sali widowiskowej Domu Kultury w Sędziszowie Młp. odbędzie się XLVII Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim.

XLVI Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XLVI Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

26 lutego 2018 r. (tj. poniedziałek) o godz. 15.00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Młp. odbędzie się XLVI Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim.

Konferencja szkoleniowa LIVE2LEAD

Konferencja szkoleniowa LIVE2LEAD

27 lutego 2018 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury Sędziszowie Małopolskim odbędzie się międzynarodowa konferencja szkoleniową LIVE2LEAD. Organizatorami są PZL Sędziszów oraz Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego.

Zwrot podatku akcyzowego luty 2018

Zwrot podatku akcyzowego luty 2018

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego przypomina, że rolnicy zainteresowani zwrotem podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej przez producentów rolnych winni składać wnioski do 28.02.2018 r.

Nina była pierwsza

Nina była pierwsza

6 lutego br. burmistrz Bogusław Kmieć odwiedził urodzone jako pierwsze w 2018 roku dziecko z naszej gminy. To Nina Bieszczad z Krzywej, która urodziła się 2 stycznia. Dla malutkiej mieszkanki naszej gminy burmistrz przywiózł wyprawkę i pamiątkowy dyplom, pamiątkowe prezenty otrzymali również rodzice Niny.

Weź udział w Biegu

Weź udział w Biegu "Tropem Wilczym"

Do 27 lutego br. mogą zgłaszać się wszyscy, którzy chcą wziąć udział w Biegu Tropem Wilczym. VI edycja tego biegu odbędzie się 4 marca 2018 r. o godz. 12.00.

Bingo zwycięzcą Pucharu Burmistrza

Bingo zwycięzcą Pucharu Burmistrza

III Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza zakończył się zwycięstwem drużyny Bingo, która w finale pokonała Biało-Czerwonych 2:1. O trzecie miejsce zagrały Gramy dla zabawy i Hard set, wygrała 2:0 drużyna Gramy dla zabawy.

Konkurs na opracowanie koncepcji pomnika

Konkurs na opracowanie koncepcji pomnika

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji pomnika upamiętniającego 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Termin składania prac konkursowych upływa 21 lutego 2018 r.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności