Trwa powszechny spis rolny

Trwa powszechny spis rolny

Spis rolny przeprowadzany będzie na terytorium RP w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r. Spis obejmie zasięgiem równocześnie cały kraj. Spisywane będą gospodarstwa, które 1 czerwca br. prowadziły działalność rolniczą i według stanu na ten dzień.

Posprzątajmy wspólnie świat

Posprzątajmy wspólnie świat

Informujemy, że w dniach 18-20 września 2020 r. na terenie miasta i gminy Sędziszów Małopolski, odbędzie się coroczna akcja pn. „Sprzątanie świata - Polska 2020”.

Zbiórka obwoźna odpadów

Zbiórka obwoźna odpadów

Gmina Sędziszów Małopolski organizuje wraz z FBSerwis Karpatia Sp. z o.o. obwoźną zbiórkę mebli i odpadów wielogabarytowych, zużytych opon z samochodów osobowych, motocykli i rowerów oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego, pochodzących wyłącznie z gospodarstw domowych i niezwiązanych z działalnością gospodarczą. Zbiórka przeprowadzona zostanie bezpłatnie dla mieszkańców miasta i gminy Sędziszów Małopolski w n/w godzinach w wyznaczonych terminach i punktach zbiórki. Zbiórka z terenu miasta będzie przeprowadzona w późniejszym terminie. Ponadto informujemy, że n/w odpady przyjmowane są również w Gminnym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Fabrycznej we wtorki w godzinach 14-17 oraz w środy i soboty w godzinach 8-10.

Sukces sędziszowskich szachistów

Sukces sędziszowskich szachistów

W dniach 4-13 września w Poroninie odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga Szachowa Seniorów. W rozgrywkach na starcie stanęła drużyna Towarzystwa Szachowego Skoczek Sędziszów Małopolski, grająca pod nazwą Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Małopolskim. Na liście startowej znalazło się 41 uprawnionych do startu drużyn z terenu całej Polski (od Koszalina po Ustrzyki Dolne, od Bogatyni po Lublin). Drużyna Skoczka Sędziszów Małopolski rozegrała bardzo dobre zawody.

Informacja o znacznym natężeniu hałasu

Informacja o znacznym natężeniu hałasu

Gaz-System informuje o znacznym natężeniu hałasu w Sędziszowie Małopolskim.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności