Informacja dotycząca problemów z oświetleniem ulicznym na terenie Gminy Sędziszów Małopolski

Dodany: 02.12.2022 Zmieniany: 02.12.2022 Zamieścił: Anna Olech
A A A
Szanowni Mieszkańcy, Urząd Miejski w Sędziszowie Małopolskim informuje, że obecnie trwają prace nad aktualizacją harmonogramu czasu oświetlenia dróg na terenie całej gminy i synchronizacją tego sytemu. W związku z tym mogą się zdarzać błędy i chwilowe usterki w prawidłowym funkcjonowaniu oświetlenia, dlatego prosimy mieszkańców o wyrozumiałość, jak również zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości, które będą na bieżąco usuwane.
Docelowo oświetlenie głównego ciągu komunikacyjnego miasta tj. od Hotelu Ines do Majstra wyłączane będzie o godz. 1.00, a pozostała część miasta o godz. 23.30. Natomiast sołectwa i osiedla o godz. 23.00. Z kolei oświetlenie w najbliższym otoczeniu Ratusza będzie całonocne.
Jeżeli chodzi o oświetlenie poranne, z działaniem którego problemy zgłaszają mieszkańcy, to  pragniemy poinformować, że docelowo będzie ono funkcjonowało na terenie całej gminy.  
Aktualne problemy z oświetleniem w godzinach porannych w niektórych sołectwach i osiedlach to efekt przeprowadzanych prac  związanych z aktualizacją harmonogramu czasu oświetlenia dróg, które przeprowadza PGE Dystrybucja. Usuwanie usterek i błędów może potrwać do końca przyszłego tygodnia. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności