Zima na drogach w sezonie 2020/2021

Zima na drogach w sezonie 2020/2021

Zimowe utrzymanie dróg i placów na terenie Miasta i Gminy Sędziszów Małopolski

Podpisano umowę na budowę wodociągu w Będziemyślu

Podpisano umowę na budowę wodociągu w Będziemyślu

W dniu 28 sierpnia br. Burmistrz Gminy Sędziszów Małopolski Bogusław Kmieć podpisał umowę o dofinansowaniu projektu „Budowa odcinka sieci wodociągowej z przyłączami, pompownią i zasilaniem elektrycznym w Będziemyślu - przysiółek Góry”. Projekt realizowany był w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Działania Gospodarka wodno-ściekowa.

Strzelcy na Monte Cassino

Strzelcy na Monte Cassino

W dniach od 16 do 20 maja 2019 roku Strzelcy i Orlęta z Jednostki Strzeleckiej 2051 im. mjr Władysława Rudolfa Wilka w Sędziszowie Małopolskim, wzięli udział w kolejnym wyjeździe do Włoch, którego głównym punktem był udział w obchodach 75. rocznicy Bitwy o Monte Cassino.

LGD ogłasza nabór

LGD ogłasza nabór

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo 5 Gmin informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020".

XIX Turniej Tenisa Stołowego

XIX Turniej Tenisa Stołowego

W hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. w dn. 14-15 kwietnia 2018 r. odbędzie się już XIX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. w ramach "Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego". Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w turnieju! Początek zawodów zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godz. 9.00.

XXVII  Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XXVII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XXVII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się w dniu 28 listopada 2016 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Młp.

Kategorie

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności