Spotkanie z Łukaszem Różańskim

Spotkanie z Łukaszem Różańskim

Ponad tydzień po zwycięskiej walce z Arturem Szpilką, mieszkańcy Sędziszowa Małopolskiego mieli okazję osobiście spotkać się z naszym pięściarzem - mistrzem WBC - Łukaszem Różańskiem. 8 czerwca 2021 r. sportowiec wraz z narzeczoną pojawili się na sędziszowskim rynku, by przyjąć gratulacje od burmistrza Bogusława Kmiecia oraz senatora RP Zdzisława Pupy. Dla wszystkich kibiców była to okazja do wspólnych zdjęć oraz zdobycia autografu mistrza.

Zima na drogach w sezonie 2020/2021

Zima na drogach w sezonie 2020/2021

Zimowe utrzymanie dróg i placów na terenie Miasta i Gminy Sędziszów Małopolski

Podpisano umowę na budowę wodociągu w Będziemyślu

Podpisano umowę na budowę wodociągu w Będziemyślu

W dniu 28 sierpnia br. Burmistrz Gminy Sędziszów Małopolski Bogusław Kmieć podpisał umowę o dofinansowaniu projektu „Budowa odcinka sieci wodociągowej z przyłączami, pompownią i zasilaniem elektrycznym w Będziemyślu - przysiółek Góry”. Projekt realizowany był w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Działania Gospodarka wodno-ściekowa.

Strzelcy na Monte Cassino

Strzelcy na Monte Cassino

W dniach od 16 do 20 maja 2019 roku Strzelcy i Orlęta z Jednostki Strzeleckiej 2051 im. mjr Władysława Rudolfa Wilka w Sędziszowie Małopolskim, wzięli udział w kolejnym wyjeździe do Włoch, którego głównym punktem był udział w obchodach 75. rocznicy Bitwy o Monte Cassino.

LGD ogłasza nabór

LGD ogłasza nabór

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo 5 Gmin informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020".

XIX Turniej Tenisa Stołowego

XIX Turniej Tenisa Stołowego

W hali sportowej przy Gimnazjum w Sędziszowie Młp. w dn. 14-15 kwietnia 2018 r. odbędzie się już XIX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. w ramach "Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego". Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w turnieju! Początek zawodów zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godz. 9.00.

XXVII  Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XXVII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

XXVII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się w dniu 28 listopada 2016 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Młp.

Kategorie

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności