KONSULTACJE SPOŁECZNE w GÓRZE ROPCZYCKIEJ

KONSULTACJE SPOŁECZNE w GÓRZE ROPCZYCKIEJ

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego wykonując uchwałę Rady Miejskiej zarządził konsultacje społeczne z mieszkańcami Góry Ropczyckiej. Przedmiotem tych konsultacji będzie zmiana nazwy miejscowości Góra Ropczycka na Góra Królewska.
Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie zebrania wiejskiego w dniu 1 marca 2020 r. (niedziela).

Uroczysta XVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

Uroczysta XVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

Uroczysta XVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp. z okazji 537 Rocznicy Nadania Praw Miejskich dla Sędziszowa Małopolskiego połączoną z wręczeniem tytułu i wyróżnień Honorowy Obywatel Miasta Sędziszów Małopolski i Zasłużony dla Ziemi Sędziszowskiej odbędzie się 28 lutego br. o godz. 13.15 w sali widowiskowej Domu Kultury w Sędziszowie Młp.

Konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic miasta

Konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic miasta

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego wykonując uchwałę Rady Miejskiej zarządził konsultacje społeczne z mieszkańcami Krzywej, Góry Ropczyckiej oraz Sędziszowa Małopolskiego. Przedmiotem tych konsultacji będzie włączenie w granice administracyjne miasta Sędziszów Małopolski miejscowości Krzywa oraz części miejscowości Góra Ropczycka. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie zebrań wiejskich w sołectwach, które mają być przyłączone do miasta oraz zebrań mieszkańców dziewięciu osiedli w Sędziszowie Małopolskim.

Zwrot podatku akcyzowego do 2 marca 2020 r.

Zwrot podatku akcyzowego do 2 marca 2020 r.

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego informuje, że rolnicy zainteresowani zwrotem podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej przez producentów rolnych mogą składać wnioski do 2 marca br.

VIII edycja Biegu Tropem Wilczym

VIII edycja Biegu Tropem Wilczym

Zapraszamy na kolejną edycję Biegu Tropem Wilczym. Szczegóły wydarzenia w regulaminie.

100 urodziny Pani Bronisławy Czapka

100 urodziny Pani Bronisławy Czapka

W dniu 13 lutego 2020 r. Pani Bronisława Czapka z Boreczku, obchodzi Jubileusz swoich 100 urodzin. Z tej okazji, Dostojną Jubilatkę odwiedził Zastępca Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego – Piotr Kapusta wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej - Markiem Pająkiem oraz Kierownikiem USC - Agnieszką Saj, przekazując życzenia, wręczając jednocześnie kwiaty, tort oraz okolicznościowy list gratulacyjny.

XVII Sesja  Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

XVII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

XVII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się w dniu 19 lutego 2020 roku (środa) o godz. 15:00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

V Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

V Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

22 lutego br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się V Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. Zapraszamy do udziału chętne drużyny.

Informacja o azbeście

Informacja o azbeście

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego ogłasza ciągły nabór wniosków na demontaż lub odbiór, transport i utylizację płyt azbestowych z terenu gminy Sędziszów Małopolski.

Badania mammograficzne

Badania mammograficzne

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MMG Ośrodek Diagnostyki MMG Spółka z o.o. z Rzeszowa przeprowadzi w terminie od 5 do 7 lutego 2020 r. /środa-piątek/ w godz. 9-17 badania mammograficzne.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności