Informacja o kontroli przedsiębiorców w zakresie odpadów komunalnych

Informacja o kontroli przedsiębiorców w zakresie odpadów komunalnych

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego, przypomina przedsiębiorcom, o obowiązku posiadania aktualnych umów na odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałej, na której prowadzona jest działalność gospodarcza.

Wypełnij ankietę dotyczącą kompostowników na bioodpady

Wypełnij ankietę dotyczącą kompostowników na bioodpady

Szanowni Państwo, zwracamy się do Mieszkańców kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie załączonej poniżej ankiety.

XLIX Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

XLIX Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

XLIX Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się w dniu 30 listopada 2022 roku (środa) o godz. 15:00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

Projekt

Projekt "Dostępny Sędziszów Małopolski"

Gmina Sędziszów Małopolski realizuje przedsięwzięcie grantowe "Dostępny Sędziszów Małopolski" finansowane w ramach projektu "Dostępny samorząd - granty" realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zima na drogachw  sezonie 2022/2023

Zima na drogachw sezonie 2022/2023

Zimowe utrzymanie dróg i placów na terenie Miasta i Gminy Sędziszów Małopolski

Pamięci walczących o Niepodległość Polski

Pamięci walczących o Niepodległość Polski

W 104. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości po raz pierwszy uczestnicy marszu nieśli 60-metrową flagę biało-czerwoną. W kościele farnym odbyła się Msza Święta w intencji Ojczyzny i walczących o niepodległość, po Eucharystii złożono wiązanki przed pomnikiem błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, a następnie wszyscy przeszli przed Ratusz, gdzie odbyła się główna część uroczystości.

Od 22.11.2022 r. Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sędziszowie Małopolskim przyjmuje odpady  trzy razy w tygodniu

Od 22.11.2022 r. Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sędziszowie Małopolskim przyjmuje odpady trzy razy w tygodniu

Od 22.11.2022 r. Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sędziszowie Małopolskim przyjmuje odpady trzy razy w tygodniu (oprócz dni świątecznych, Wigilii Bożego Narodzenia i Sylwestra), tj.:
- w każdy wtorek w godzinach 13:00 – 16:00,
- w każdą środę w godzinach 8:00 – 10:00,
- w każdą sobotę w godzinach 8:00 – 10:00.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności