PUNKT DORADCZY DLA ROLNIKÓW

Dodany: 21.03.2013 Zmieniany: 21.03.2013
A A A
Burmistrz Sędziszowa Młp. informuje, że z dniem 2 kwietnia br. zostanie uruchomiony Punkt informacyjno-doradczy dla rolników z naszej gminy, w którym udzielana będzie bezpłatna pomoc w zakresie wypełniania wniosków o płatności obszarowe do gruntów rolnych

Burmistrz Sędziszowa Młp. informuje, że z dniem 2 kwietnia br. zostanie uruchomiony Punkt informacyjno-doradczy dla rolników z naszej gminy, w którym udzielana będzie bezpłatna pomoc w zakresie wypełniania wniosków o płatności obszarowe do gruntów rolnych.
Biuro to będzie mieć swoją siedzibę w pokoju nr 1 na parterze w Domu Strażaka w Sędziszowie Młp. i czynne będzie w dni robocze w godz. 7.30-15.30 w terminie do 17 maja 2013 r.


 

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności