WYSTAWA MALARSTWA, GRAFIKI I METALOPLASTYKI

Dodany: 08.04.2013 Zmieniany: 08.04.2013
A A A
Z okazji Jubileuszu 530 – lecia nadania praw miejskich dla Sędziszowa Młp. w ciągu całego roku w Domu Kultury odbywają się wystawy prezentujące prace autorów pochodzących z naszej gminy.

Z okazji Jubileuszu 530 – lecia nadania praw miejskich dla Sędziszowa Młp. w ciągu całego roku w Domu Kultury odbywają się wystawy prezentujące prace autorów pochodzących z naszej gminy.
Otwarcie jednej z takich autorskich wystaw miało miejsce 5 kwietnia br. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję podziwiać prace malarskie – Aleksandry Draus, grafikę - Edyty Czeladki oraz metaloplastykę - Stanisława Wozowicza.
Aleksandra Draus, mieszka w Sędziszowie Młp.,  ukończyła edukację artystyczną w WSP w Rzeszowie, obecnie uczy plastyki w sędziszowskim gimnazjum, jest autorem wielu obrazów, uczestnikiem plenerów malarskich.
Edyta Czeladka, mieszkanka Sędziszowa Młp.,  studiuje obecnie grafikę na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.
Stanisław Wozowicz, mieszka w Górze Ropczyckiej, ukończył studia w Instytucie Wychowania Plastycznego w Krakowie, kiedyś zajmował się głównie malarstwem i metaloplastyką, obecnie wyłącznie kowalstwem artystycznym.   
Wystawę w holu Domu Kultury w Sędziszowie Młp. można oglądać do 24 kwietnia br. Zapraszamy!

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności