BEZPŁATNE PORADY PRAWNE

Dodany: 30.04.2013 Zmieniany: 30.04.2013
A A A
Uniwersytecka Poradnia Prawna będzie udzielała w Sędziszowie Młp. bezpłatnych porad prawnych dla osób niezamożnych zamieszkujących naszą gminę.

Uniwersytecka Poradnia Prawna będzie udzielała w Sędziszowie Młp. bezpłatnych porad prawnych dla osób niezamożnych zamieszkujących naszą gminę.
Porady będą udzielane w dn. 8, 15, 22 maja 2013 r. /środa/ w godz. 9.00-12.00 w Urzędzie Miejskim w Sędziszowie Młp. /sala ślubów/.
Uniwersytecka Poradnia Prawna w Rzeszowie działa od 1999 r. Tworzą ją studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, którzy pod opieką swoich wykładowców, udzielają bezpłatnych porad prawnych osobom, których nie stać na korzystanie z usług profesjonalnych kancelarii prawnych. Członkowie Poradni poświęcają swój wolny czas, aby pomagać ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, przygotowując dla nich opinie prawne i pisma procesowe z różnych dziedzin prawa (tj. prawa i postępowania cywilnego, karnego, administracyjnego, prawa pracy, rodzinnego i gospodarczego).

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności