NATURA I GOSPODARKA - PODSTAWĄ DIALOGU

Dodany: 10.05.2013 Zmieniany: 10.05.2013
A A A
Na prośbę Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w związku z położeniem naszej gminy w terenach Natura 2000 i realizacją projektu "Natura i gospodarka - podstawą dialogu" umieszczamy notatkę wraz z linkiem do portalu informacyjnego prowadzonego przez GDOŚ

Na prośbę Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w związku z położeniem naszej gminy w terenach Natura 2000 i realizacją projektu "Natura i gospodarka - podstawą dialogu" umieszczamy notatkę wraz z linkiem do portalu informacyjnego prowadzonego przez GDOŚ.


Celem projektu jest tworzenie Partnerstw Naturowych, w które zaangażowani są przedsiębiorcy, instytucje otoczenia biznesu (IOB), jednostki samorządu terytorialnego (JST) oraz instytucje administracji publicznej powołane do wspierania przedsiębiorczości i ochrony środowiska w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach Natura 2000.

PLIKI

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności