PUNKT INFORMACYJNO-DORADCZY DLA ROLNIKÓW

Dodany: 19.03.2014 Zmieniany: 19.03.2014
A A A
Burmistrz Sędziszowa Młp. informuje, że z dniem 20 marca br. zostanie uruchomiony Punkt informacyjno-doradczy dla rolników z naszej gminy, w którym udzielana będzie bezpłatna pomoc w zakresie wypełniania wniosków o płatności obszarowe do gruntów rolnych.


Burmistrz Sędziszowa Młp. informuje, że z dniem 20 marca br. zostanie uruchomiony Punkt informacyjno-doradczy dla rolników z naszej gminy, w którym udzielana będzie bezpłatna pomoc w zakresie wypełniania wniosków o płatności obszarowe do gruntów rolnych.
Biuro to będzie mieć swoją siedzibę w pokoju nr 1 na parterze w Domu Strażaka w Sędziszowie Młp. i czynne będzie w dni robocze w godz. 7.30-15.30 w terminie do 16 maja 2014 r.

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności