NAGRODY DLA SPORTOWCÓW LECHII I PROGRESU

Dodany: 29.07.2014 Zmieniany: 29.07.2014
A A A
Burmistrz Sędziszowa Młp. Pan Kazimierz Kiełb przyznał nagrody dla zawodników klubów z naszej gminy za osiągnięte w ostatnim okresie sukcesy sportowe.Burmistrz Sędziszowa Młp. Pan Kazimierz Kiełb przyznał nagrody dla zawodników klubów z naszej gminy za osiągnięte w ostatnim okresie sukcesy sportowe. Nagrody otrzymali zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów sędziszowskiej Lechii: Magdalena Pasko za Mistrzostwo Polski do lat 23 i VI miejsce na Mistrzostwach Europy oraz Dariusz Januś za Mistrzostwo Polski do lat 17. Nagrodę otrzymał również trener w/w zawodników Pan Mateusz Błachowicz.
W ratuszu gościli też i odebrali nagrody zawodnicy Progresu Kawęczyn, którzy w sezonie 2013/2014 wywalczyli awans do klasy okręgowej i rywalizować będą m.in. z Lechią Sędziszów Młp., Błękitnymi Ropczyce czy Iglopolem Dębica. Drużyna Progresu na spotkaniu reprezentowana była przez Wojciecha Dudusia – grającego trenera, Michała Pietkiewicza,  Wojciecha Pietkiewicza, Mateusza Pałkę i Łukasza Borka, zawodnikom towarzyszyli prezes klubu Pan Mariusz Bieś i członek zarządu Pan Grzegorz Birkowski.
Wręczenie nagród miało miejsce w sędziszowskim ratuszu 28 lipca br. Gratulujemy tych sukcesów zawodnikom, trenerom i działaczom zarówno Lechii jak i Progresu!ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności