PODWÓRKO NIVEA

Dodany: 18.03.2015 Zmieniany: 18.03.2015
A A A
Szanowni Państwo, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w konkursie „Podwórko Nivea” i codzienne oddawanie głosów na sędziszowską lokalizację placu zabaw.

Szanowni Państwo,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w konkursie „Podwórko Nivea” i codzienne oddawanie głosów na sędziszowską lokalizację placu zabaw.

Gmina Sędziszów Małopolski przystąpiła do konkursu pn. „Podwórko Nivea” ogłoszonego przez firmę NIVEA, w którym organizator ufunduje dla zwycięzców nagrody w postaci 40 placów zabaw.

Jako potencjalną lokalizację placu zabaw zgłosiliśmy teren przy ulicy Jabłonowskich w Sędziszowie Małopolskim (osiedle mieszkaniowe na tzw. trójkącie).

Place zabaw zostaną wybudowane w lokalizacjach, które otrzymają największą ilość głosów w dwuetapowym internetowym głosowaniu. W głosowaniu może wziąć udział każdy internauta za pośrednictwem strony internetowej www.nivea.pl/podworko.

Głosowanie w I etapie, w którym zostanie wybranych pierwszych 20 lokalizacji, rozpoczyna się 1 kwietnia i trwa do 30 kwietnia br. do północy.

Druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji odbędzie się w dniach od 1 do 31 maja 2015 r.

 

Dołóżmy starań, aby wygrać kolejny plac zabaw NIVEA już w I turze głosowania.

 

 

 

   - WEJDŹ NA STRONĘ INTERNETOWĄ www.nivea.pl/podworko

   - ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ

   - SZUKAJ SĘDZISZOWA MAŁOPOLSKIEGO W ZAKŁADCE

„LOKALIZACJA”

   - GŁOSUJ CODZIENNIE  OD 1 DO 30 KWIETNIA 2015 R. NA

SĘDZISZOWSKĄ LOKALIZACJĘ

   - ZACHĘĆ DO GŁOSOWANIA PRZYJACIÓŁ I ZNAJOMYCH

 

 Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności