JABŁKA DLA POTRZEBUJĄCYCH

Dodany: 30.03.2015 Zmieniany: 30.03.2015
A A A
W ostatnich tygodniach w wielu miejscowościach naszej gminy rozdawane były nieodpłatnie jabłka. W dniu 1 kwietnia br. (środa) w godz. ok. 12.00 – 13.00 taka akcja będzie przeprowadzona na placu targowym w Sędziszowie Młp.W ostatnich tygodniach w wielu miejscowościach naszej gminy rozdawane były nieodpłatnie jabłka. W dniu 1 kwietnia br.  (środa) w godz. ok. 12.00 – 13.00 taka akcja będzie przeprowadzona na placu targowym w Sędziszowie Młp., rozdawane będą wtedy jabłka  osobom potrzebujących z Sędziszowa Młp., Wolicy Ługowej i Wolicy Piaskowej. Maksymalnie będzie można otrzymać  po dwie skrzynki jabłek na jeden numer domu. Organizatorem akcji jest Pan  Mariusz Toton.

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności