AWANS MARBY I TĘCZY DO TURNIEJÓW FINAŁOWYCH

Dodany: 05.05.2015 Zmieniany: 05.05.2015
A A A
Sukcesem zakończył się udział naszych drużyn siatkarskich w turniejach półfinałowych o awans do II ligi, rozgrywanych w dn. 1-3 maja br.Sukcesem zakończył się udział naszych drużyn siatkarskich w turniejach półfinałowych o awans do II ligi, rozgrywanych w dn.1-3 maja br.
UKS Marba występując w Wadowicach, po porażce z miejscową Skawą 1:3 i zwycięstwie w niedzielę nad UMCS Lublin 3:1 zapewniła sobie II miejsce, co jest równoznaczne z udziałem w turnieju finałowym o bezpośredni awans do II ligi, który zostanie rozegrany w Bełchatowie w dn. 15-17 maja br. Rywalkami MARBY będą drużyny: Skra Bełchatów, SKF KS Poznań i TKS Tychy.
Z kolei siatkarze UKS Tęcza zwyciężyli 3:0 drużynę z Białej Podlaskiej oraz ulegli 1:3 gospodarzom z Chełmka. Zajmując również II miejsce w turnieju o awans do II ligi powalczą w Warszawie w dn. 15-17 maja br. z zespołami KS Metro Warszawa, UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina oraz CV Garwolin. ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności