WYNIKI WYBORÓW SOŁTYSÓW I PRZEWODNICZĄCYCH

Dodany: 29.06.2015 Zmieniany: 29.06.2015
A A A
W niedzielę 28 czerwca br. po raz pierwszy przeprowadzono w naszej Gminie bezpośrednie i powszechne wybory sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli.W niedzielę 28 czerwca br. po raz pierwszy przeprowadzono w naszej Gminie bezpośrednie i powszechne wybory sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli. Frekwencja nie była duża, ale w niektórych obwodach mieszkańcy dość licznie poszli do urn wyborczych, najliczniej w Szkodnej 46,8%, Zagorzycach Dolnych 43,3 % , Górze Ropczyckiej 34,6% i Rudzie 32,7 %. W samym mieście frekwencja wyniosła 14,7 % a największa była na Osiedlu Młodych (Osiedle Nr 1) 18,5 %, gdzie o mandat przewodniczącego zarządu osiedla ubiegało się aż 6 osób.

Obwieszczenie o wynikach wyborów na sołtysa

Obwieszczenie o wynikach wyborów na przewodniczącego zarządu osiedla

Szczegółowe wyniki wyborów na sołtysa

Szczegółowe wyniki wyborów na przewodniczącego zarządu osiedla

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności