PREZENTACJE ARTYSTYCZNE SZKÓŁ

Dodany: 15.06.2009 Zmieniany: 15.06.2009
A A A
W piątek 5 czerwca br. na scenie za sędziszowskim Ratuszem odbyły się prezentacje artystyczne szkół. Swój program przedstawiły szkoły z terenu naszej gminy: podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne oraz podopieczni Dziennego Centrum Aktywności.

W piątek 5 czerwca br. na scenie za sędziszowskim Ratuszem odbyły się prezentacje artystyczne szkół. Swój program przedstawiły szkoły z terenu naszej gminy: podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne oraz podopieczni Dziennego Centrum Aktywności. Uczestnicy każdej szkoły otrzymali dyplom uczestnictwa oraz słodycze.


 


Według oceny jury najlepiej zaprezentowały się:


   1. w kategorii przedszkoli – PRZEDSZKOLE NR 1
  2. w kategorii szkół podstawowych – SZKOŁA PODSTAWOWA W BORKU WIELKIM
  3. w kategorii szkół ponadpodstawowych – GIMNAZJUM W SĘDZISZOWIE MŁP.

Aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii, kliknij >>TUTAJ<< 


 

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności