DARY OD MIESZKAŃCÓW NASZEJ GMINY TRAFIŁY DO POWODZIAN

Dodany: 20.07.2009 Zmieniany: 20.07.2009
A A A
W trakcie zbiórki dla powodzian, którą przeprowadzono w naszej Gminie w dniach od 8 do 10 lipca br. zebrano około 50 m3 różnego rodzaju darów.

W trakcie zbiórki dla powodzian, którą przeprowadzono w naszej Gminie w dniach od 8 do 10 lipca br. zebrano około 50 m3 różnego rodzaju darów.
Najczęściej były to nowe kołdry, ręczniki, pościel, koce, naczynia kuchenne oraz artykuły żywnościowe i środki czystości. Dary (ok. 20 m3) z Sędziszowa Młp., Góry Ropczyckiej, Zagorzyc Górnych i Dolnych oraz Szkodnej zostały przewiezione w dn. 13 lipca br. do Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielopolu Skrzyńskim, a pomoc z Wolicy Piaskowej, Wolicy Ługowej, Kawęczyna, Będziemyśla, Klęczan, Krzywej, Czarnej, Borku Wielkiego, Boreczku, Rudy i Cierpisza (łącznie ok. 30 m3) przetransportowano do szkoły w Niedźwiadzie Dolnej w Gminie Ropczyce.
Ponadto mieszkańcy Kawęczyna zebrali również pieniądze za które zakupiono 3 wersalki i 2 lodówki, a artykuły te w piątek 17 lipca trafiły do poszkodowanych w Brzezinach, Gliniku i Ropczycach.

Dziękujemy Wszytkim Tym, którzy włączyli się w akcję pomocy dla powodzian, którzy przekazali dary, którzy pomogli w organizacji zbiórki. Słowa podziękowania kierujemy również do Pana Zbigniewa Szeligi oraz Panów Łyszczaka i Jaworka ze sklepu Żelazny, którzy bezpłatnie przetransportowali zebrane dary do Gmin Wielopole i Ropczyce.


Aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii, kliknij >>TUTAJ<<

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności