ATRAKCYJNY PLAC ZABAW MOŻE POWSTAĆ W NASZYM MIEŚCIE

Dodany: 01.06.2011 Zmieniany: 10.06.2011
A A A
Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w głosowaniu w ramach konkursu „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w głosowaniu w ramach konkursu „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”. Teren zgłoszony przez Gminę Sędziszów Młp. pod plac zabaw zlokalizowany jest przy ul. Reja na Osiedlu 1000-lecia (Reganówka) w Sędziszowie Młp. Warunkiem otrzymania od firmy NIVEA Polska tego atrakcyjnego placu zabaw jest otrzymanie jak największej liczby głosów.


Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy zarejestrować się na stronie http://100latnivea.pl/glosowanie i codziennie oddać głos na naszą lokalizację.


Głosowanie trwa od 6 czerwca do 31 października 2011 r. i przeprowadzone będzie w 4 etapach, z których I etap trwa od 6 czerwca do 31 lipca 2011 r. Ilość głosów pozwalająca znaleźć się wśród 25 wnioskodawców z największą ilością oddanych głosów umożliwiłaby już w I etapie konkursu na osiągnięcie zamierzonego celu czyli otrzymanie atrakcyjnego placu zabaw.


Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców gminy.


Drodzy mieszkańcy! Zjednoczmy siły, głosujmy codziennie na nasz plac zabaw.


Nasza aktywność w głosowaniu to piękny plac zabaw dla naszych pociech.


Zachęcamy do wzajemnego dopingowania się w Księdze Gości na naszej stronie!


PLIKI

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności