I ETAP GŁOSOWANIA W RAMACH KONKURSU "100 PLACÓW ZABAW NA 100 LAT NIVEA" DOBIEGA KOŃCA

Dodany: 27.07.2011 Zmieniany: 27.07.2011
A A A
W imieniu mieszkańców Sędziszowa Małopolskiego zwracam się z prośbą o wsparcie pozycji naszej gminy w konkursie „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA” poprzez aktywny udział w głosowaniu internetowym.

W imieniu mieszkańców Sędziszowa Małopolskiego zwracam się z prośbą o wsparcie pozycji naszej gminy w konkursie „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA” poprzez aktywny udział w głosowaniu internetowym. Firma NIVEA Polska z okazji swoich setnych urodzin zamierza ufundować 100 placów zabaw w całej Polsce. Jeden z nich ma szansę powstać na Osiedlu 1000-lecia w Sędziszowie Młp. I etap konkursu trwa do 31 lipca 2011 r. i już tego dnia rozstrzygnie się, w których miejscowościach w pierwszej kolejności wybudowane zostaną place zabaw. 25 lokalizacji, które uplasują się najwyżej w rankingu zostanie nagrodzonych. Obecnie Gmina Sędziszów Młp. oscyluje między 15 a 20 miejscem w rankingu spośród kilkuset, które zgłosiły swój udział. Codziennie na naszą lokalizację oddawanych jest ponad 1000 głosów, jednak to wciąż zbyt mało. W związku z tym, zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy do czynnego i systematycznego udziału w głosowaniu.  Każdy, kto zarejestruje się na stronie www.100latnivea.pl/glosowanie może oddać codziennie 1 głos. Uśmiech na twarzach naszych dzieci i wnuków z pewnością wynagrodzi nam podjęty trud.


 


Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego


Kazimierz Kiełb

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności