93 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dodany: 14.11.2011 Zmieniany: 14.11.2011
A A A
Tegoroczne obchody w naszej gminie 93 Rocznicy Odzyskania Niepodległości rozpoczęła o godz. 12.00 msza św. w intencji Ojczyzny, odprawiona w kościele farnym w Sędziszowie Młp. w koncelebrze pod przewodnictwem ks. proboszcza Ryszarda Lisa.
Tegoroczne obchody w naszej gminie 93 Rocznicy Odzyskania Niepodległości rozpoczęła o godz. 12.00 msza św. w intencji Ojczyzny, odprawiona w kościele farnym w Sędziszowie Młp. w koncelebrze pod przewodnictwem ks. proboszcza Ryszarda Lisa. Po mszy wysłuchano pieśni patriotycznych w wykonaniu orkiestry dętej WSK PZL Rzeszów.
Następnie na placu kościelnym po odśpiewaniu hymnu państwowego Poseł na Sejm RP Pan Kazimierz Moskal, delegacje samorządu gminnego, służb mundurowych, przedstawiciele gminnych struktur PiS, związków kombatanckich i innych organizacji złożyli kwiaty pod pomnikiem błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.

W tym roku z uwagi na remont ratusza nie było przemarszu do centrum miasta i składania wieńców pod pamiątkowymi tablicami.

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności