UROCZYSTE OTWARCIE "DROGI ŚW. JAKUBA"

Dodany: 16.01.2012 Zmieniany: 16.01.2012
A A A
Na początku stycznia 2012 r. w Rzeszowie miała miejsce konferencja poświęcona otwarciu „Drogi Świętego Jakuba”, która biegnie od Korczowej, przez teren naszej gminy, do Pilzna i dalej do Santiago de Compostela w Hiszpanii.
Na początku stycznia 2012 r. w Rzeszowie miała miejsce konferencja poświęcona otwarciu „Drogi Świętego Jakuba”, która biegnie od Korczowej, przez teren naszej gminy, do Pilzna i dalej do Santiago de Compostela w Hiszpanii.
Przewodnik po „Drodze Św. Jakuba” wytyczonej na terenie województwa podkarpackiego znajduje się na stronie:
http://www.umwp.podkarpackie.pl/index.php/pl/turystyka/1409-wyznaczono-podkarpacki-odcinek-drogi-w-jakuba

ZDJĘCIA

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności