BUDOWA PLACU ZABAW SPONSOROWANEGO PRZEZ NIVEA

Dodany: 24.04.2012 Zmieniany: 24.04.2012
A A A
Wykonawca - firma Inter-FLORA Sp. z o.o przejęła 20 kwietnia 2012 r. teren budowy na Osiedlu 1000-lecia w Sędziszowie Młp., gdzie ma powstać plac zabaw z okazji 100 urodzin firmy NIVEA.

Wykonawca - firma Inter-FLORA Sp. z o.o przejęła 20 kwietnia 2012 r. teren budowy na Osiedlu 1000-lecia, gdzie ma powstać plac zabaw z okazji 100 urodzin firmy NIVEA. Powstanie on dzięki zaangażowaniu pracowników tutejszego urzędu i mieszkańców naszej gminy w głosowaniu, które trwało od 6 czerwca – 31 lipca ubiegłego roku. Dla przypomnienia, po blisko 2 miesiącach głosowania plac wyznaczony przez Gminę Sędziszów Młp. zdobył 49 821 głosów, które w rankingu, już w I etapie, dały nam 23 miejsce wśród 25 zwycięskich placów zabaw.


Po długim okresie wyczekiwania nadeszła kolej na budowę placu zabaw. Do tej pory powstało ich w całej Polsce ok. 20. Na Podkarpaciu zaledwie 4 lokalizacje zwyciężyło i czeka na realizację tego nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw. Wśród nich jest plac zabaw w Sędziszowie Młp.


Wedługo informacji przekazanych przez firmę Inter-FLORA Sp. z o.o. w ostatnim tygodniu kwietnia 2012 r. rozpoczęte zostaną prace ziemne, zaś finalizacja budowy będzie mieć miejsce na przełomie maja i czerwca 2012 r. W międzyczasie, z budżetu gminy, wykonane zostanie ogrodzenie placu zabaw, aby zapewnić higienę i bezpieczeństwo bawiących się tam dzieci.


W ramach inwestycji zamontowane zostaną urządzenia zabawowe tj.:


- 2 wieloelementowe zestawy zabawowe ze zjeżdżalniami (jeden dla najmniejszych dzieci, drugi dla dzieci powyżej 3 roku życia)
- 1 element sprawnościowy składający się ze ścianki wspinaczkowej, ścianki linowej, drabinki linowej, linki wspinaczkowej, drążków poprzecznych i pajęczyny linowej
- karuzela
- 2 huśtawki (w tym huśtawka wagowa) 
- 2 bujaki sprężynowe
- piaskownica
- ławka parkowa
- regulamin placu zabaw
- kosz na śmieci


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego nowoczesnego placu zabaw w naszej gminie!

Na skróty

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności