Złote Gody 2019

Złote Gody 2019

USC Sędziszów Młp. przypomina o procedurze przyznawania medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale te nadaje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w dowód uznania tym osobom, które przeżyły w jednym związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Medal jest podziękowaniem dla wszystkich jubilatów za cierpliwość, wytrwałość i miłość.

Ogłoszenie o otwartym naborze partnera do projektu

Ogłoszenie o otwartym naborze partnera do projektu

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego ogłasza otwarty nabór partnera do projektu planowanego do dofinansowania w ramach środków pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa IV Ochrona środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego, działanie 4.1 Zapobieganie i zwalczanie zagrożeń, typ 4 Zakup pojazdów specjalnych ochrony przeciwpożarowej, sprzętu i/lub zakup wyposażenia do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków katastrof lub poważnych awarii – wyłącznie dla potrzeb OSP nr RPPK.04.01.00-IZ.00-18-004/18.

IV Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

IV Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

IV Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się w dniu 25 stycznia 2019 r. (piątek) o godz. 15:00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

Głosuj na projekt

Głosuj na projekt "Razem projektujemy osiedle naszych marzeń"

Stowarzyszenie Cosmex działające w Sędziszowie Małopolskim, zachęca do głosowania na projekt pn. RAZEM PROJEKTUJEMY OSIEDLE NASZYCH MARZEŃ, złożony do programu Tesco pn. „Decydujesz, pomagamy”.

Nowe hełmy dla OSP Wolica Ługowa

Nowe hełmy dla OSP Wolica Ługowa

Strażacy z OSP Wolica Ługowa otrzymali 6 nowych hełmów, które są niezbędnym wyposażeniem osobistym strażaków biorących udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych, a zwłaszcza podczas walki z ogniem w budynkach i innych obiektach. Całkowity koszt zakupu wyniósł 4320 zł, z czego 4000 zł zostało sfinansowane ze środków prewencyjnych PZU SA.

Konkurs

Konkurs "Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady"

Fundacja Chlorofil zaprasza do udziału w konkursie "Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady", który odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego. Jest on skierowany do szkół, ośrodków wychowawczych, świetlic, i trwa do 30 marca br.

Wystawa

Wystawa "Ojcowie Niepodległości" na sędziszowskim rynku

Do końca lutego br. można oglądać plenerową wystawę "Ojcowie Niepodległości", którą usytuowana jest na plantach wokół Pomnika Niepodległości. Wystawę wypożyczył IPN w Rzeszowie.

Wirtualny spacer po sędziszowskim rynku

Wirtualny spacer po sędziszowskim rynku

Zapraszamy na wirtualny spacer po rynku, oświetlonym świąteczną iluminacją.

Sponsorzy iluminacji świetlnej 2018/2019

Sponsorzy iluminacji świetlnej 2018/2019

Prezentujemy sponsorów tegorocznej iluminacji świetlnej w Sędziszowie Małopolskim, która zwyciężyła w plebiscycie "Świeć się z Energą" na Podkarpaciu. Dzisiaj o godz. 12.00 rozpoczyna się II etap plebiscytu. Głosować będzie można do 18 stycznia br. do godz. 20.00. Aby oddać głos na Sędziszów Małopolski należy wysłać smsa na numer 72355 o treści SEM.154. Koszt smsa to 2,46 zł brutto.

Wygraliśmy wojewódzki etap plebiscytu

Wygraliśmy wojewódzki etap plebiscytu "Święc się z Energą"

Nasze miasto wygrało wojewódzki etap ogólnopolskiego X edycji plebiscytu „ Świeć się z Energą” na najpiękniej oświetlone miasto w Polsce. Dzięki głosom oddawanym przez mieszkańców udało nam się wygrać sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, który zostanie przekazany na cele charytatywne. Teraz czeka nas II etap - ogólnopolski, w którym głosowanie rozpocznie się już 11 stycznia i potrwa do 18 stycznia br. Główna nagroda to sprzęt AGD o wartości 40 tys. zł. O sukcesie naszego miasta piszą dzisiejsze Nowiny.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności