FINAŁ POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

FINAŁ POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

W dniu 17 czerwca odbył się finał powiatowego konkursu plastycznego „PARLAMENT RP OCZAMI DZIECI I MŁODZIEŻY” pod patronatem senatora RP Zdzisława Pupy

MISS SĘDZISZOWA 2008

MISS SĘDZISZOWA 2008

W sobotę 14 czerwca odbyły się wybory „Miss Sędziszowa Młp.” 21 kandydatek startowało o tytuł najpiękniejszej sędziszowianki 2008 roku. Dziewczyny prezentowały się w sukniach wieczorowych, ślubnych oraz strojach sportowych.

IV ULICZNY BIEG SĘDZISZA

IV ULICZNY BIEG SĘDZISZA

W biegu tym rozegranym na ulicach wokół sędziszowskiego rynku, mimo niesprzyjającej pogody, uczestniczyło wyjątkowo dużo zawodników.

PROGRAM

PROGRAM "DNI SĘDZISZOWA"

Gwiazdą tegorocznych DNI SĘDZISZOWA będzie zespół VOX, który wystapi w trakcie festynu na sędziszowskim stadionie w niedzielę 15 czerwca br.

PREZENTACJE ARTYSTYCZNE SZKÓŁ

PREZENTACJE ARTYSTYCZNE SZKÓŁ

W piątek 13 czerwca na scenie za sędziszowskim ratuszem odbyły się prezentacje artystyczne szkół. Widownia miała szczęście obejrzeć wspaniałe występy małych i większych artystów.

FINAŁ POWIATOWY KONKURSU

FINAŁ POWIATOWY KONKURSU "BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE"

13 czerwca odbyły się finał powiatowy w ramach Konkursu Rządowego Programu Ograniczenia Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem bezpieczniej” pod hasłem: „Bądź bezpieczny na drodze”.

TEATRALNY AUTOGRAF

TEATRALNY AUTOGRAF

W dniach 11-12 czerwca w ramach obchodów „Dni Sędziszowa Młp.” odbył się przegląd zespołów teatralnych pn. „TEATRALNY AUTOGRAF”. Dzień pierwszy został poświecony najmłodszej widowni.

80-LECIE OSP W CZARNEJ SĘDZISZOWSKIEJ

80-LECIE OSP W CZARNEJ SĘDZISZOWSKIEJ

W dniu 8 czerwca w Czarnej Sędziszowskiej odbyło się uroczyste świętowanie 80-lecia utworzenia OSP.

JARMARK FOLKLORYSTYCZNY 2008

JARMARK FOLKLORYSTYCZNY 2008

Na scenie za sędziszowskim Ratuszem w niedzielę 8 czerwca br. odbył się XXVI Jarmark Folklorystyczny.

KONKURS

KONKURS "BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE" 2008

6 czerwca odbyły się eliminacje gminne w ramach Konkursu Rządowego Programu Ograniczenia Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem bezpieczniej” pod hasłem: „Bądź bezpieczny na drodze”

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności