Pamięci walczących o Niepodległość Polski

Pamięci walczących o Niepodległość Polski

W 104. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości po raz pierwszy uczestnicy marszu nieśli 60-metrową flagę biało-czerwoną. W kościele farnym odbyła się Msza Święta w intencji Ojczyzny i walczących o niepodległość, po Eucharystii złożono wiązanki przed pomnikiem błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, a następnie wszyscy przeszli przed Ratusz, gdzie odbyła się główna część uroczystości.

Od 22.11.2022 r. Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sędziszowie Małopolskim przyjmuje odpady  trzy razy w tygodniu

Od 22.11.2022 r. Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sędziszowie Małopolskim przyjmuje odpady trzy razy w tygodniu

Od 22.11.2022 r. Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sędziszowie Małopolskim przyjmuje odpady trzy razy w tygodniu (oprócz dni świątecznych, Wigilii Bożego Narodzenia i Sylwestra), tj.:
- w każdy wtorek w godzinach 13:00 – 16:00,
- w każdą środę w godzinach 8:00 – 10:00,
- w każdą sobotę w godzinach 8:00 – 10:00.

Spotkanie ws. programu

Spotkanie ws. programu "Czyste Powietrze"

Zapraszamy na spotkanie informacyjne ws. Programu "Czyste Powietrze".

Nabór do Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

Nabór do Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego ogłasza nabór organizacji kandydujących do składu Komitetu Monitorującego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. Zgłoszenie organizacji kandydującej dokonuje sie za pomocą formularza zgłoszeniowego na członka KM FEP od 9 listopada 2022 r. do dnia 18 listopada 2022 do godziny 24.00.

Informacja o kontroli przedsiębiorców w zakresie odpadów komunalnych

Informacja o kontroli przedsiębiorców w zakresie odpadów komunalnych

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego, przypomina przedsiębiorcom, o obowiązku posiadania aktualnych umów na odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałej, na której prowadzona jest działalność gospodarcza.

XLVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

XLVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

XLVIII Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się w dniu 3 listopada 2022 roku (czwartek) o godz. 15:00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

Spotkanie informacyjne nt. Programu

Spotkanie informacyjne nt. Programu "Czyste Powietrze"

W dniu 27.10.2022 r. o godz. 16.00 w sali lustrzanej sędziszowskiego Domu Kultury odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców na temat Programu „Czyste Powietrze”.

Wnioski na zapotrzebowanie zakupu węgla

Wnioski na zapotrzebowanie zakupu węgla

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego informuje, że od 24.10.2022 r. do 31.10.2022 r. można będzie składać dokumenty na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Sędziszów Małopolski. Złożenie dokumentu ma charakter wyłącznie informacyjny i służy do określenia przez Gminę Sędziszów Małopolski zapotrzebowania na węgiel kamienny w ramach zakupu preferencyjnego.

Kluby sportowe otrzymają nowy sprzęt sportowy

Kluby sportowe otrzymają nowy sprzęt sportowy

Wynikiem pozytywnym zakończyła się ocena wszystkich trzech wniosków grantowych złożonych przez Gminę Sędziszów Małopolski. Wnioski zostały przygotowane i złożone dla: UKS Piast Wolica Piaskowa, UKS Płomień Zagorzyce oraz KS Marba Sędziszów Małopolski. Każdy z klubów sportowych otrzyma wskazany przez siebie sprzęt sportowy o wartości 5.000,00 złotych.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności