Zabawa mikołajkowa, kiermasz i premiera iluminacji

Zabawa mikołajkowa, kiermasz i premiera iluminacji

1 grudnia br. na sędziszowskim rynku zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Odbyła się V Rodzinna Zabawa Mikołajkowa, podczas której dzieci bawiły się ze Śnieżynką i Mikołajem, natomiast starsi mogli skorzystać z oferty Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Na dorocznej imprezie, rozpoczynającej oczekiwanie na Boże Narodzenie w naszym mieście, bawiło się blisko tysiąc osób. Punktem kulminacyjnym było premierowe zapalenie iluminacji świątecznej.

Już w niedzielę Zabawa Mikołajkowa i Kiermasz Bożonarodzeniowy

Już w niedzielę Zabawa Mikołajkowa i Kiermasz Bożonarodzeniowy

Już w najbliższą niedzielę, 1 grudnia, zapraszamy na V Zabawę Mikołajkową i Kiermasz Bożonarodzeniowy na sędziszowskim Rynku, które rozpoczną się o godz. 15.00. Dla dzieci gry i zabawy z Mikołajem i Śnieżynką, dla starszych bogata oferta kiermaszu świątecznego. Atrakcją będzie pierwsze zapalenie iluminacji świątecznej.

XIV Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

XIV Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim

XIV Sesja Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się w dniu 28 listopada 2019 roku (czwartek) o godz. 15:00 w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

Wręczono nagrody w konkursie

Wręczono nagrody w konkursie "Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany"

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zorganizował konkurs „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”, skierowany do beneficjentów Funduszy Europejskich. Celem Konkursu było wyłonienie najbardziej efektywnych przedsięwzięć dofinansowanych w ramach RPO WP i ocena ich wpływu na rozwój regionu.

Uczennice z wymiany w ratuszu

Uczennice z wymiany w ratuszu

21 listopada br. burmistrz Sędziszowa Małopolskiego Bogusław Kmieć zaprosił do ratusza uczennice z Turcji, Włoch i Indonezji, które w ramach międzynarodowej wymiany szkolnej AFS są w tym roku w sędziszowskim Liceum Ogólnokształcącym. Podczas spotkania dziewczęta dzieliły się wrażeniami z Polski, o tym co je zaskoczyło, co się im podoba, o różnicach w kulturze, zwyczajach i kuchni. Uczennicy z Indonezji, która już kończy pobyt w Sędziszowie Małopolskim wręczył pamiątkowy list, a pozostałym symboliczny klucz do miasta.

Zakończono  rozbudowę i przebudowę budynku biblioteki przy ul. Fabrycznej w Sędziszowie Małopolskim

Zakończono rozbudowę i przebudowę budynku biblioteki przy ul. Fabrycznej w Sędziszowie Małopolskim

Zakres rzeczowy zadania obejmował roboty konstrukcyjno-budowlane, wewnętrzne instalacje: elektryczną, wodno–kanalizacyjną, kanalizacje deszczową, parking oraz izolację fundamentów, drenaż opaskowy wokół podpiwniczonej części budynku , wykonanie części elewacji wraz z dociepleniem bez nakładania tynku dekoracyjnego.

ANKIETA ZADOWOLENIA KLIENTA '2019

ANKIETA ZADOWOLENIA KLIENTA '2019

W związku z posiadaniem przez tut. Urząd Miejski Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz ciągłym dążeniem do doskonalenia usług, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dot. zadowolenia Państwa ze sposobu obsługi przez pracowników Urzędu oraz oceny funkcjonowania Urzędu

Święto Niepodległości w Sędziszowie Małopolskim

Święto Niepodległości w Sędziszowie Małopolskim

Święto Niepodległości tradycyjnie mieszkańcy Sędziszowa Małopolskiego oraz władze lokalne uczcili podczas Mszy Świętej odprawionej w farze w intencji Ojczyzny. Po Eucharystii złożono wiązanki przed pomnikiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a następnie uczestnicy przeszli przed pomnik odsłonięty przed rokiem z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tutaj wciągnięto flagę na maszt, odśpiewano hymn narodowy i złożono wiązanki.

Cookies

Strona korzysta z cookies, więcej w Polityce Prywatności